High School Football Schedule and Standings — Week 11

THURSDAY’S GAMES

MHSAA

Choctaw Central (0-9) at Choctaw County (4-5)

DeSoto Central (5-5) at Southaven (5-5)

Independence (7-3) at Charleston (8-2)

Jefferson County (3-6) at Franklin County (4-6)

Murrah (2-8) at Callaway (6-4) (Newell)

Port Gibson (4-5) at Hazlehurst (9-0)

West Lauderdale (10-0) at NE Lauderdale (2-8)

Yazoo County (6-3) at Velma Jackson (8-1)

 

FRIDAY’S GAMES

MHSAA

Aberdeen (2-8) at Nettleton (1-7)

Alcorn Central (3-7) at Belmont (2-7)

Amite County (4-5) at Enterprise-Lincoln (3-6)

Bassfield (8-2) at Prentiss (7-3)

Bay Springs (7-3) at Clarkdale (2-8)

Benton County (6-3) at New Site (0-9)

Booneville (7-2) at Kossuth (9-1)

Bruce (3-7) at Okolona (2-8)

Byers (1-9) at Potts Camp (2-7)

Caledonia (4-5) at Leake Central (4-6)

Calhoun City (9-1) at Winona (6-4)

Center Hill (2-7) at Oxford (6-3)

Clarksdale (7-3) at Lake Cormorant (6-4)

Cleveland East Side (9-1) at Ruleville (5-5)

Collins (2-8) at Perry Central (5-5)

Columbia (1-7) at Poplarville (7-1)

Corinth (4-6) at Amory (8-2)

D’Iberville (6-3) at Harrison Central (5-4)

East Union (8-2) at Walnut (7-3)

East Webster (8-2) at Eupora (5-5)

Ethel (4-5) at French Camp (3-7)

Falkner (2-7) at Thrasher (4-4)

Forest Hill (4-6) at Petal (5-4)

Gautier (3-6) at West Harrison (1-8)

George County (5-4) at St. Martin (6-4)

Germantown (6-3) at Canton (3-6)

Greene County (3-6) at Sumrall (5-5)

Greenville-Weston (3-7) at Clinton (8-1)

Grenada (7-2) at Vicksburg (8-2)

Gulfport (4-5) at Ocean Springs (5-4)

Hancock (4-5) at Biloxi (5-4)

Hattiesburg (7-3) at Pearl River Central (4-5)

Heidelberg (6-4) at Union (8-2)

Holmes Central (5-4) at Ridgeland (1-9)

Horn Lake (8-2) at Tupelo (9-0)

Houston (8-2) at Noxubee County (6-4)

Humphreys County (3-7) at Amanda Elzy (1-8-1)

Indianola Gentry (2-7) at Cleveland (4-5)

Jim Hill (1-9) at Brandon (8-2)

J.Z. George (6-4) at Coahoma County (4-5)

Kemper County (9-1) at Philadelphia (7-3)

Kosciusko (1-8) at Louisville (5-5)

Lafayette (7-2) at Byhalia (3-6)

Laurel (8-1) at Provine (5-5)

Lawrence County (4-6) at Florence (8-2)

Leflore County (5-5) at Greenville O’Bannon (5-5)

Leland (0-9-1) at West Bolivar (7-3)

Lewisburg (2-8) at Saltillo (2-8)

Long Beach (2-8) at Stone (7-2)

Lumberton (7-2) at Resurrection (8-1)

Madison St. Joseph (7-3) at Pelahatchie (2-7)

Magee (5-4) at McLaurin (0-10)

Mantachie (3-7) at Baldwyn (6-4)

Marks Palmer (5-5) at Water Valley (2-8)

McAdams (3-6) at Leake County (3-6)

McComb (5-4) at Richland (3-7)

Meridian (7-3) at Terry (5-5)

Montgomery County (0-9) at Sebastopol (6-4)

Mooreville (5-4) at Hatley (4-6)

Moss Point (5-4) at Bay St. Louis (2-7)

Nanih Waiya (9-1) at Durant (1-8)

Neshoba Central (4-6) at Lanier (0-9) (Newell)

Newton (6-3) at Enterprise-Clarke (6-4)

New Hope (5-4) at West Point (8-1)

North Forrest (3-6) at Mize (4-6)

North Panola (8-2) at Holly Springs (1-9)

North Pontotoc (7-3) at South Pontotoc (7-3)

Northeast Jones (5-4) at Newton County (3-7)

Northwest Rankin (7-3) at Madison Central (6-3-1)

Olive Branch (0-9) at Hernando (7-2)

Pascagoula (5-4) at Picayune (8-1)

Pass Christian (5-4) at St. Stanislaus (8-1)

Pearl (6-3) at Oak Grove (4-6)

Pontotoc (9-1) at Shannon (6-3)

Puckett (9-1) at Pisgah (8-2)

Purvis (6-3) at Forrest Co. AHS (4-5)

Quitman (4-6) at Mendenhall (6-4)

Raleigh (7-3) at Morton (10-0)

Ray Brooks (2-5) at Shaw (4-6)

Raymond (3-6) at Greenwood (6-3)

Richton (1-9) at Taylorsville (3-6)

Ripley (6-3) at New Albany (4-6)

Sacred Heart (5-4) at Bogue Chitto (0-9)

St. Andrew’s (4-5) at Crystal Springs (1-9)

St. Patrick (0-10) at Seminary (7-3)

Salem (1-7) at Mount Olive (3-6)

Scott Central (5-5) at Lake (1-8)

Shelby Broad Street (1-6) at Mound Bayou JFK (2-5)

Smithville (7-2) at Hamilton (2-6)

South Delta (7-3) at Riverside (3-7)

South Panola (5-5) at Columbus (5-4)

South Pike (4-5) at North Pike (4-6)

SE Lauderdale (5-4) at Forest (7-3)

Stringer (7-3) at Noxapater (5-5)

Tishomingo County (3-7) at Itawamba AHS (7-2)

Tunica Rosa Fort (1-8) at Senatobia (6-3)

Tylertown (9-0) at West Marion (8-2)

Vancleave (1-8) at East Central (5-5)

Warren Central (8-1) at Starkville (6-3)

Wayne County (5-4) at South Jones (7-3)

West Jones (4-5) at Natchez (1-8)

West Lincoln (2-7) at Loyd Star (3-7)

West Lowndes (6-3) at Coffeeville (0-8)

West Tallahatchie (9-1) at Strayhorn (6-2)

Wilkinson County (6-4) at Wesson (4-6)

Wingfield (6-3) at Brookhaven (6-3)

 

MAIS

Christian Collegiate (3-4) at Park Place (5-2)

Delta Streets Academy (2-8) at North Sunflower (7-2)

Franklin (La.) (6-3) at Tallulah (La.) (8-0)

Jackson Academy (5-5) at Washington School (5-4)

Jackson Prep (9-1) at East Rankin (2-7)

Kemper Academy (7-0) at Hebron Christian (0-8)

Macon Central (2-6) at Strider Academy (2-8)

Marvell (Ark.) (8-0) at Delta Academy (6-3)

MRA (8-3) at Lamar School (7-3)

Oak Forest (La.) (6-3) at Parklane Academy (5-4)

Pillow Academy (6-3) at Magnolia Heights (3-6)

Presbyterian Christian (10-0) at Copiah Academy (9-1)

Sharkey-Issaquena (4-5) at Briarfield (La.) (5-4)

Tensas (La.) (3-5) at Humphreys Academy (5-5)

 

MAIS PLAYOFFS

FIRST ROUND

CLASS AAA

Leake Academy (3-7) at Indianola Academy (10-0)

Simpson Academy (6-4) at Columbia Academy (8-2)

St. Aloysius (3-7) at Heritage Academy (8-2)

Cathedral (3-7) at Manchester Academy (6-4)

North Delta (5-5) at Adams Christian (8-2)

Hartfield Academy (6-4) at Starkville Academy (7-3)

Silliman (La.) (2-7) at Centreville Academy (8-2)

Central Private (La.) (6-2) at Greenville St. Joseph (8-2)

 

CLASS A-AA

Amite School (3-6) at Canton Academy (9-1)

Wayne Academy (5-5) at Prentiss Christian (8-1)

Carroll Academy (7-3) at Winona Christian (8-2)

Deer Creek (6-3) at Marshall Academy (7-3)

Glenbrook (La.) (5-5) at Wilkinson Christian (8-1)

Greenville Christian (7-3) at Tri-County Academy (9-1)

Lee (Ark.) (5-4) at Prairie View (La.) (7-1)

Trinity Episcopal (4-5) at Newton Co. Academy (7-3)

 

2016 Standings
CLASS 6A
REGION 1-6A
Region All Games
W L W L T PF PA
Tupelo 5 0 9 0 268 97
South Panola 4 1 5 5 180 150
Horn Lake 3 2 8 2 311 171
Hernando 3 2 7 2 338 186
Columbus 3 2 5 4 329 242
DeSoto Central 1 4 5 5 203 269
Southaven 1 4 5 5 243 248
Olive Branch 0 5 0 9 155 313
REGION 2-6A
Clinton 4 1 8 1 381 211
Warren Central 4 1 8 1 352 184
Madison Central 4 1 6 3 1 242 200
Northwest Rankin 3 2 7 3 345 200
Starkville 3 2 6 3 267 134
Callaway 1 4 6 4 258 249
Greenville 1 4 3 7 220 341
Murrah 0 5 2 8 149 379
REGION 3-6A
Brandon 5 0 8 2 333 163
Pearl 4 1 6 3 325 145
Meridian 3 2 7 3 249 210
Petal 3 2 5 4 283 239
Terry 2 3 5 5 192 193
Oak Grove 2 3 4 6 244 303
Forest Hill 1 4 4 6 201 278
Jim Hill 0 5 1 9 159 386
REGION 4-6A
D’Iberville 4 1 6 3 280 233
St. Martin 3 2 6 4 364 310
Biloxi 3 2 5 4 214 231
George County 3 2 5 4 351 289
Ocean Springs 2 3 5 4 220 259
Gulfport 2 3 4 5 202 187
Harrison Central 2 3 4 5 230 286
Hancock 1 4 4 5 219 262
CLASS 5A
REGION 1-5A
West Point 5 0 8 1 288 114
Oxford 4 1 6 3 222 149
Lake Cormorant 4 1 6 4 341 181
Clarksdale 3 2 7 3 314 112
New Hope 2 3 5 4 308 279
Center Hill 1 4 2 7 163 278
Saltillo 1 4 2 8 132 312
Lewisburg 0 5 2 8 169 416
REGION 2-5A
Vicksburg 4 1 8 2 327 155
Grenada 4 1 7 2 259 96
Germantown 4 1 6 3 259 179
Holmes Central 3 2 5 4 224 179
Canton 2 3 3 6 226 296
Neshoba Central 2 3 4 6 145 257
Ridgeland 1 4 1 9 196 312
Lanier 0 5 0 9 39 403
REGION 3-5A
Laurel 5 0 8 1 371 156
Wayne County 5 0 5 4 245 212
Brookhaven 3 2 6 3 213 190
South Jones 2 3 7 3 268 196
Wingfield 2 3 6 3 309 283
Provine 2 3 5 5 190 151
West Jones 1 4 4 5 183 191
Natchez 0 5 1 8 156 330
REGION 4-5A
Picayune 4 1 8 1 407 214
Stone 4 1 7 2 349 169
Hattiesburg 4 1 7 3 463 236
Pascagoula 4 1 5 4 189 196
Pearl River Central 2 3 4 5 281 271
Gautier 2 3 3 6 208 291
Long Beach 0 5 2 8 172 368
West Harrison 0 5 1 8 133 367
CLASS 4A
REGION 1-4A
Amory 4 0 8 2 340 197
Pontotoc 3 1 9 1 388 162
Itawamba AHS 2 2 7 2 265 191
Shannon 2 2 6 3 287 254
Corinth 1 3 4 6 239 272
Tishomingo County 0 4 3 7 186 311
REGION 2-4A
(1)Lafayette 4 0 7 2 276 124
Ripley 3 1 6 3 251 194
Senatobia 2 2 6 3 263 139
New Albany 2 2 4 6 189 287
Tunica Rosa Fort 1 3 1 8 130 306
Byhalia 0 4 3 6 136 238
REGION 3-4A
Greenwood 3 0 6 3 225 167
Cleveland 2 1 4 5 182 202
Raymond 2 1 3 6 202 273
Indianola Gentry 1 2 2 7 103 200
Yazoo City 0 4 0 10 121 366
REGION 4-4A
Noxubee County 4 0 6 4 284 231
Houston 3 1 8 2 309 132
Louisville 3 1 5 5 291 244
Caledonia 1 3 4 5 281 275
Leake Central 1 3 4 6 160 228
Kosciusko 0 4 1 8 130 242
REGION 5-4A
(1)West Lauderdale 4 0 10 0 297 114
Mendenhall 3 1 6 4 287 277
NE Jones 2 2 5 4 213 173
Quitman 2 2 4 6 185 227
Newton County 1 3 3 7 173 227
NE Lauderdale 0 4 2 8 206 295
REGION 6-4A
Florence 4 0 8 2 331 200
McComb 3 1 5 4 346 253
Lawrence County 3 1 4 6 286 281
South Pike 1 3 4 5 191 266
North Pike 1 3 4 6 248 288
Richland 0 4 3 7 244 384
REGION 7-4A
(1)Poplarville 4 0 7 1 308 135
Purvis 3 1 6 3 273 215
Forrest Co. AHS 3 1 4 5 181 267
Sumrall 1 3 5 5 307 327
Greene County 1 3 3 6 245 324
Columbia 0 4 1 7 179 285
REGION 8-4A
(1)St. Stanislaus 4 0 8 1 376 192
(2)East Central 3 1 5 5 456 322
(3)Moss Point 2 2 5 4 209 222
(4)Pass Christian 2 2 5 4 248 216
Vancleave 1 3 1 8 110 268
Bay St. Louis 0 4 2 7 170 368
CLASS 3A
REGION 1-3A
Kossuth 4 0 9 1 457 219
Booneville 3 1 7 2 258 150
Benton County 3 1 5 4 262 146
Alcorn Central 1 3 3 7 197 325
Belmont 1 3 2 7 189 249
New Site 0 4 0 9 117 393
REGION 2-3A
Charleston 4 0 8 2 354 141
Independence 4 0 7 3 308 172
North Panola 2 2 8 2 310 168
Marks Palmer 1 3 5 5 244 186
Water Valley 1 3 2 8 172 382
Holly Springs 0 4 1 9 100 272
REGION 3-3A
Velma Jackson 4 0 8 1 333 110
Cleveland East Side 3 1 9 1 324 119
Yazoo County 3 1 6 3 307 152
Ruleville 2 2 5 5 151 162
Humphreys County 0 4 3 7 216 301
Amanda Elzy 0 4 1 8 1 66 323
REGION 4-3A
North Pontotoc 4 0 7 3 349 243
South Pontotoc 3 1 7 3 310 224
Mooreville 3 1 5 4 224 195
Aberdeen 1 3 2 8 214 339
Nettleton 1 3 1 7 151 333
Hatley 0 4 4 6 244 283
REGION 5-3A
Kemper County 4 0 9 1 349 172
Forest 3 1 7 3 265 206
Philadelphia 3 1 7 3 247 187
SE Lauderdale 2 2 5 4 255 219
Choctaw County 0 4 4 6 214 300
Choctaw Central 0 4 0 9 130 415
REGION 6-3A
Raleigh 4 0 10 0 478 150
Morton 4 0 7 3 359 256
Magee 2 2 5 4 357 292
St. Andrew’s 1 3 4 5 152 241
Crystal Springs 1 3 1 9 142 334
McLaurin 0 4 0 10 38 390
REGION 7-3A
Hazlehurst 4 0 9 0 376 106
Wilkinson County 3 1 6 4 340 266
Franklin County 2 2 4 6 244 281
Jefferson County 2 2 3 6 208 302
Port Gibson 1 3 4 5 184 192
Wesson 0 4 4 6 277 352
REGION 8-3A
Tylertown 4 0 9 0 296 120
West Marion 3 1 8 2 400 191
Seminary 3 1 7 3 312 261
Perry Central 1 3 5 5 282 210
Collins 1 3 2 8 194 337
St. Patrick 0 4 0 10 47 400
CLASS 2A
REGION 1-2A
(1)Baldwyn 4 0 6 4 371 161
East Union 3 1 8 2 385 197
Walnut 3 1 7 3 289 179
Mantachie 2 2 3 7 222 298
Potts Camp 0 4 2 7 157 303
Byers 0 4 1 9 76 461
REGION 2-2A
West Tallahatchie 3 0 9 1 278 95
Strayhorn 2 1 6 2 199 109
J.Z. George 2 1 6 4 198 166
Coahoma County 1 2 4 5 180 158
Coahoma AHS 0 4 0 10 108 319
REGION 3-2A
West Bolivar 4 0 7 3 237 153
South Delta 3 1 7 3 285 235
Greenville O’Bannon 2 2 5 5 200 219
Leflore County 2 2 5 5 248 221
Riverside 1 3 3 7 188 301
Leland 0 4 0 9 1 66 247
REGION 4-2A
(1)Calhoun City 4 0 9 1 378 103
East Webster 3 1 8 2 281 118
Winona 2 2 6 4 281 171
Eupora 1 3 5 5 285 174
Bruce 1 3 3 7 201 244
Okolona 1 3 2 8 145 277
REGION 5-2A
Bay Springs 3 1 7 3 378 184
Newton 3 1 6 3 169 190
Union 2 2 8 2 328 143
Enterprise-Clarke 2 2 6 4 368 299
Heidelberg 2 2 6 4 340 258
Clarkdale 0 4 2 8 122 291
REGION 6-2A
Puckett 4 0 9 1 348 121
Pisgah 4 0 8 2 354 259
Madison St. Joseph 2 2 7 3 315 238
Scott Central 1 3 5 5 263 177
Pelahatchie 1 3 2 7 266 358
Lake 0 4 1 8 185 322
REGION 7-2A
Bassfield 4 0 8 2 403 153
Prentiss 3 1 7 3 270 151
Amite County 3 1 4 5 224 263
Loyd Star 1 3 3 7 290 288
West Lincoln 1 3 2 7 138 366
Enterprise-Lincoln 0 4 3 6 155 262
REGION 8-2A
North Forrest 3 0 3 6 252 305
Mize 2 1 4 6 196 320
Taylorsville 2 1 3 6 214 300
East Marion 1 3 1 9 182 378
Richton 0 3 1 9 187 425
CLASS 1A
REGION 1-1A
Smithville 5 0 7 2 327 218
West Lowndes 4 1 6 3 337 152
Vardaman 4 2 6 4 341 259
Hamilton 2 3 2 6 80 253
Falkner 2 3 2 7 151 312
Biggersville 2 4 4 6 180 298
Thrasher 1 3 3 4 225 240
Coffeeville 0 5 0 8 97 375
REGION 2-1A
Hollandale Simmons 3 0 8 0 298 72
Shaw 2 1 4 6 91 168
Ray Brooks 2 1 2 5 60 190
Mound Bayou JFK 0 2 2 5 74 166
Shelby Broad Street 0 3 1 6 50 151
REGION 3-1A
Nanih Waiya 6 0 9 1 423 90
Sebastopol 5 1 6 4 210 216
Noxapater 5 2 5 5 241 120
Ethel 3 3 4 5 206 255
McAdams 3 3 3 6 164 400
French Camp 3 3 3 7 189 281
Leake County 2 4 3 6 227 286
Durant 1 5 1 8 111 259
Montgomery County 0 7 0 9 90 436
REGION 4-1A
Resurrection 4 0 8 1 356 111
Lumberton 4 0 7 2 365 226
Stringer 3 1 7 3 296 286
Sacred Heart 2 3 5 4 278 280
Mt. Olive 1 4 3 6 204 269
Salem 1 3 1 7 147 285
Bogue Chitto 0 5 0 9 79 370
ACADEMY AAAA
DISTRICT 1-AAAA
MRA 4 0 8 3 343 232
Pillow Academy 2 1 6 3 290 172
Washington School 1 2 5 4 220 132
Jackson Academy 1 2 5 5 217 204
Magnolia Heights 0 4 3 7 159 331
DISTRICT 2-AAAA
Oak Forest (La.) 2 0 6 3 296 204
Copiah Academy 2 1 9 1 380 103
Parklane Academy 1 1 5 4 280 224
Hillcrest Christian 0 3 3 7 197 305
DISTRICT 3-AAAA
Presbyterian Christian 3 0 10 0 409 186
Jackson Prep 1 1 9 1 382 130
Lamar School 1 2 7 3 291 218
East Rankin 0 2 2 7 147 277
ACADEMY AAA
DISTRICT 1-AAAA
(1)Indianola Academy 5 0 10 0 313 134
(2)Greenville St. Joseph 4 1 8 2 424 81
(WC)North Delta 2 3 5 5 268 249
Bayou Academy 1 4 3 7 206 340
Kirk Academy 1 4 3 7 176 326
Lee Academy 2 4 2 8 98 306
DISTRICT 2-AAA
(1)Heritage Academy 3 0 8 2 351 196
(2)Starkville Academy 2 1 7 3 217 184
(WC)Leake Academy 1 2 3 7 211 252
Winston Academy 0 3 4 6 212 223
DISTRICT 3-AAA
(1)Manchester Academy 3 1 6 3 253 187
(2)Hartfield Academy 3 1 6 4 237 161
(WC)St. Aloysius 3 1 3 7 250 288
Central Hinds 1 3 5 5 294 212
Riverfield (La.) 0 4 2 8 208 343
DISTRICT 4-AAA
(1)Adams Christian 4 0 8 2 320 182
(2)Columbia Academy 3 1 8 2 389 187
(WC)Simpson Academy 2 2 6 4 199 194
(WC)Cathedral 1 3 3 7 169 305
Brookhaven Academy 0 4 0 10 72 318
DISTRICT 5-AAA
(1)Centreville Academy 4 0 8 2 309 168
(2)Central Private (La.) 2 2 6 2 225 136
(WC)Silliman (La.) 2 2 2 7 111 280
Bowling Green (La.) 2 2 3 5 155 183
Ben’s Ford (La.) 0 4 0 9 32 339
ACADEMY AA
DISTRICT 1-AA
(1)Marshall Academy 4 0 7 3 340 113
(2)Lee (Ark.) 3 1 5 4 153 193
Tunica Academy 2 2 3 6 102 298
West Memphis (Ark.) 1 3 1 9 178 354
DeSoto (Ark.) 0 4 0 10 86 298
DISTRICT 2-AA
(1)Winona Christian 4 0 8 2 337 203
(2)Deer Creek 3 1 6 3 246 192
(WC)Carroll Academy 2 2 7 3 307 194
Oak Hill Academy 1 3 3 7 217 362
Columbus Christian 0 4 1 9 175 399
DISTRICT 3-AA
(1)Canton Academy 5 0 9 1 325 112
(2)Tri-County Academy 4 1 9 1 325 112
(WC)Greenville Christian 3 2 7 3 363 252
Clinton Christian 1 4 3 7 129 270
Benton Academy 1 4 1 9 91 373
Central Holmes 1 4 2 7 112 326
DISTRICT 4-AA
(1)Newton Co. Academy 3 0 7 3 336 194
(2)Prentiss Christian 2 1 8 1 374 82
(WC)Wayne Academy 1 2 5 5 196 250
Sylva-Bay Academy 0 3 3 7 209 314
DISTRICT 5-AA
(1)Wilkinson Christian 3 0 8 1 342 159
(2)Trinity Episcopal 2 1 4 5 280 306
(WC)Amite School 1 2 3 6 183 221
Porter’s Chapel 0 3 1 9 54 353
DISTRICT 6-AA
(1)Prairie View (La.) 4 0 7 1 248 79
(2)Glenbrook (La.) 3 1 5 5 205 212
River Oaks (La.) 2 2 3 7 244 348
Claiborne (La.) 1 3 1 8 189 360
Union Christian (La.) 0 4 0 9 108 376
ACADEMY A (EIGHT-MAN)
DISTRICT 1-A
Marvell (Ark.) 3 0 8 0 453 70
North Sunflower 2 1 7 2 364 214
Delta Academy 2 1 6 3 232 230
Strider Academy 1 3 2 8 152 278
Delta Streets Academy 0 3 2 8 250 384
DISTRICT 2-A
Kemper Academy 2 0 7 0 408 100
Calhoun Academy 2 1 4 5 198 290
Macon Central 1 2 2 6 163 272
Hebron Christian 0 2 0 8 20 394
DISTRICT 3-A
Park Place 1 0 5 2 298 134
Christian Collegiate 1 0 3 4 194 204
Rebul Academy 0 2 3 7 258 482
DISTRICT 4-A
Tallulah (La.) 4 0 8 0 314 128
Franklin (La.) 4 0 6 3 436 296
Briarfield (La.) 2 2 5 4 364 243
Humphreys Academy 1 3 5 5 449 330
Sharkey-Issaquena 1 3 4 5 270 348
Tensas (La.) 0 4 3 5 150 256