High School Football Schedule and Standings — Week 8

Brandon wide receiver Jonathan Mingo. Keith Warren/MHSAA.

THURSDAY’S GAMES

MHSAA

DeSoto Central (3-4) at Oxford (4-3)

Lewisburg (4-2) at Lafayette (1-5)

North Pontotoc (5-2) at Kossuth (5-2)

Okolona (5-2) at Tupelo Christian (5-1)

 

FRIDAY’S GAMES

MHSAA

Aberdeen (4-3) at Choctaw County (4-2)

Amory (2-5) at Pontotoc (6-1)

Ashland (1-6) at Thrasher (2-3)

Baldwyn (3-4) at Bruce (1-6)

Bay St. Louis (0-6) at St. Stanislaus (3-3)

Bay Springs (3-4) at Clarkdale (2-5)

Biggersville (5-1) at Potts Camp (1-6)

Biloxi (2-4) at Ocean Springs (2-4)

Booneville (3-3) at Alcorn Central (4-3)

Brandon (4-3) at Petal (3-3)

Brookhaven (5-1) at Forest Hill (1-5) (South Jackson)

Byhalia (3-3) at New Albany (3-4)

Calhoun City (5-1) at East Webster (5-2)

Callaway (2-5) at Ridgeland (3-3)

Charleston (5-2) at J.Z. George (1-6)

Cleveland Central (7-0) at Vicksburg (1-5)

Coahoma AHS (1-6) at North Panola (6-0)

Coahoma County (2-4-1) at Clarksdale (2-5)

Coffeeville (0-5) at Durant (0-6)

Coldwater (0-7) at Byers (2-5)

Columbia (3-3) at Tylertown (3-4)

Crystal Springs (3-4) at McLaurin (1-6)

East Central (5-0) t Pass Christian (3-3)

East Union (4-3) at Walnut (5-1)

Enterprise-Clarke (2-5) at Heidelberg (3-4)

Eupora (6-1) at Winona (4-3)

Falkner (4-3) at Smithville (5-2)

Florence (5-2) at Raymond (0-6)

Forest (5-2) at SE Lauderdale (3-4)

French Camp (3-3) at Noxapater (5-1)

Gautier (1-5) at West Harrison (1-5)

Grenada (3-4) at Olive Branch (6-0)

Hancock (5-1) at Gulfport (3-3)

Harrison Central (2-4) at St. Martin (3-3)

Hatley (4-3) at Houston (3-3)

Hattiesburg (6-0) at Pearl River Central (0-6)

Hazlehurst (4-2) at Franklin County (0-7)

Hollandale Simmons (6-0) at Mound Bayou JFK (2-4)

Holmes Central (2-4) at Germantown (3-3)

Horn Lake (5-0) at Columbus (2-4)

Humphreys County (0-6) at Amanda Elzy (0-7)

Independence (3-4) at Holly Springs (2-5)

Jefferson Davis County (6-1) at West Marion (3-4)

Jim Hill (0-6) at George County (1-6)

Kosciusko (1-6) at New Hope (4-3)

Lawrence County (3-4) at Sumrall (4-3)

Leake County (4-3) at Sebastopol (3-4)

Leland (4-2) at Greenville O’Bannon (5-1-1)

Louisville (6-1) at Noxubee County (2-4)

Loyd Star (3-4) at Amite County (2-5)

Lumberton (5-1) at Taylorsville (6-1)

Magee (3-4) at Raleigh (1-6)

Mantachie (1-6) at Belmont (2-4)

McAdams (3-3) at Shaw (3-3)

McComb (0-6) at Lanier (3-4) (Newell)

Mize (4-3) at Madison St. Joseph (4-3)

Mooreville (1-6) at Caledonia (0-6)

Morton (4-3) at Choctaw Central (0-7)

Moss Point (1-6) at Vancleave (1-5)

Murrah (1-5) at Clinton (3-3)

Neshoba Central (3-4) at Canton (4-3)

Newton (5-1) at Philadelphia (7-0)

North Forrest (5-2) at Collins (5-2)

NE Lauderdale (5-2) at Mendenhall (5-1)

Oak Grove (4-2) at Meridian (2-4)

Pascagoula (2-4) at D’Iberville (2-4)

Pearl (7-0) at Terry (5-2)

Pelahatchie (5-2) at Puckett (3-4)

Picayune (5-1) at Stone (3-2)

Pisgah (5-2) at Bogue Chitto (4-2)

Poplarville (6-0) at Forrest Co. AHS (5-2)

Provine (4-2) at Northwest Rankin (4-2)

Purvis (3-3) at Greene County (6-1)

Quitman (2-5) at Newton County (1-6)

Richton (1-6) at St. Patrick (2-4)

Riverside (3-4) at West Tallahatchie (4-3)

Ruleville (2-4) at Yazoo County (6-0)

Sacred Heart (3-3) at East Marion (3-3)

St. Andrew’s (4-2) at Velma Jackson (2-4)

Salem (0-7) at Resurrection (2-5)

Saltillo (3-4) at Center Hill (0-6)

Seminary (3-4) at Wesson (4-3)

Senatobia (2-4) at Ripley (2-4)

Shannon (5-2) at Itawamba AHS (6-1)

Shelby Broad Street (1-3-2) at Montgomery County (0-5)

Southaven (3-3) at Tupelo (6-0)

South Jones (5-2) at Natchez (4-2)

South Panola (5-2) at Hernando (3-3)

South Pike (4-3) at Richland (2-5)

South Pontotoc (7-0) at Nettleton (2-4)

Starkville (6-1) at Greenville (1-5)

Stringer (6-1) at Mount Olive (2-5)

Tishomingo County (2-5) at Corinth (3-3)

Tunica Rosa Fort (2-3) at Indianola Gentry (3-4)

Union (2-4) at Scott Central (7-0)

Vardaman (4-2) at Ethel (0-6)

Warren Central (4-2) at Madison Central (5-1)

Water Valley (4-3) at Marks Palmer (4-3)

Wayne County (3-3) at Long Beach (5-1)

West Bolivar (2-4-1) at South Delta (6-1)

West Jones (4-2) at North Pike (5-1)

West Lauderdale (4-3) at Northeast Jones (1-5)

West Lincoln (2-5) at Enterprise-Lincoln (1-5)

West Lowndes (1-5) at Nanih Waiya (7-0)

West Point (6-0) at Lake Cormorant (2-4)

Wilkinson County (3-3) at Jefferson County (1-5)

Wingfield (1-5) at Laurel (3-3)

Yazoo City (4-3) at Greenwood (5-2)

 

MAIS

Bayou Academy (5-2) at Washington School (2-4)

Bowling Green (La.) (0-7) at Adams Christian (6-1)

Brookhaven Academy (5-2) at Benton Academy (2-5)

Calhoun Academy (4-2) at Marvell (Ark.) (1-4)

Cathedral (4-3) t St. Aloysius (2-5)

Central Holmes (4-3) at Oak Hill Academy (5-1)

Centreville Academy (5-2) at Silliman (La.) (2-5)

Claiborne (La.) (3-3) at Trinity Episcopal (1-5)

Clinton Christian (2-5) at Amite School (4-3)

Copiah Academy (3-4) at East Rankin (4-3)

Delta Academy (3-3) at North Sunflower (3-1)

Delta Streets Academy (0-7) at Columbus Christian (0-5)

Franklin (La.) (2-4) at Tallulah (La.) (3-4)

Glenbrook (La.) (3-4) at Riverfield (La.) (6-1)

Greenville Christian (2-4) at Greenville St. Joseph (5-1)

Heritage Academy (6-1) at Winston Academy (2-5)

Hillcrest Christian (0-7) at Park Place (4-3)

Indianola Academy (7-0) at Winona Christian (3-4)

Jackson Academy (5-1) at MRA (5-2)

Jackson Prep (7-0) at Oak Forest (La.) (5-1)

Kemper Academy (1-4) at Humphreys Academy (6-0)

Kirk Academy (1-6) at Pillow Academy (1-5)

Lamar School (5-3) at Wayne Academy (4-3)

Manchester Academy (6-1) at Leake Academy (4-3)

Marshall Academy (7-1) at Carroll Academy (4-3)

Newton Co. Academy (3-4) at Ben’s Ford (La.) (2-5)

North Delta (6-1) at Magnolia Heights (2-5)

Porter’s Chapel (4-3) at Central Hinds (4-3)

Prairie View (La.) (6-1) at Central Private (La.) (5-2)

Prentiss Christian (6-0) at Briarfield (La.) (5-1)

Presbyterian Christian (5-2) at Parklane Academy (7-0)

Rebul Academy (0-7) at Riverdale (La.) (5-1)

River Oaks (La.) (3-4) at Tri-County Academy (4-3)

Simpson Academy (4-3) at Hartfield Academy (1-6)

Starkville Academy (6-1) at Canton Academy (3-3)

Strider Academy (0-7) at Lee (Ark.) (3-3)

Sylva-Bay Academy (1-6) at Columbia Academy (2-5)

Tensas (La.) (0-7) at Sharkey-Issaquena (1-4)

Tunica Academy (7-0) at West Memphis (Ark.) (5-2)

Wilkinson Christian (0-6) at Union Christian (La.) (1-6)

2017 Standings
CLASS 6A
REGION 1-6A
Region All Games
W L W L T PF PA
Tupelo 2 0 6 0 229 45
Horn Lake 2 0 5 0 220 71
Southaven 2 0 3 3 107 115
South Panola 1 1 5 2 140 137
Columbus 1 1 2 4 88 199
Oxford 0 2 4 3 135 88
Hernando 0 2 3 3 140 131
DeSoto Central 0 2 3 4 136 144
REGION 2-6A
Starkville 2 0 6 1 238 79
Madison Central 2 0 5 1 155 75
Northwest Rankin 1 1 4 2 155 107
Warren Central 1 1 4 2 173 91
Clinton 1 1 3 3 152 98
Greenville 1 1 1 5 128 183
Provine 0 2 4 2 148 124
Murrah 0 2 1 5 102 194
REGION 3-6A
Pearl 2 0 7 0 180 80
Brandon 2 0 4 3 158 97
Terry 1 1 5 2 217 73
Oak Grove 1 1 4 2 211 112
Petal 1 1 3 3 172 154
Meridian 1 1 2 4 133 173
George County 0 2 1 6 79 200
Jim Hill 0 2 0 6 22 205
REGION 4-6A
Hancock 2 0 5 1 186 109
Gulfport 2 0 3 3 110 126
Biloxi 2 0 2 4 112 137
D’Iberville 1 1 2 4 149 174
Harrison Central 1 1 2 4 114 113
St. Martin 0 2 3 3 102 130
Ocean Springs 0 2 2 4 166 167
Pascagoula 0 2 2 4 103 145
CLASS 5A
REGION 1-5A
Olive Branch 2 0 6 0 249 45
West Point 2 0 6 0 249 52
Grenada 2 0 3 4 118 122
Lake Cormorant 1 1 2 4 120 149
Lafayette 1 1 1 5 124 197
Lewisburg 0 2 4 2 159 105
Saltillo 0 2 3 4 137 221
Center Hill 0 2 0 6 55 241
REGION 2-5A
Cleveland Central 2 0 7 0 222 94
Germantown 2 0 3 3 142 129
Ridgeland 1 1 3 3 173 191
Neshoba Central 1 1 3 4 125 165
Holmes Central 1 1 2 4 86 107
Vicksburg 1 1 1 5 56 145
Canton 0 2 4 3 192 152
Callaway 0 2 2 5 134 222
REGION 3-5A
Brookhaven 2 0 5 1 242 126
West Jones 2 0 4 2 123 96
North Pike 1 1 5 1 137 101
South Jones 1 1 5 2 228 143
Natchez 1 1 4 2 186 121
Laurel 1 1 3 3 157 147
Forest Hill 0 2 1 5 61 176
Wingfield 0 2 1 5 60 166
REGION 4-5A
Hattiesburg 2 0 6 0 276 132
Long Beach 2 0 5 1 211 96
Picayune 2 0 5 1 204 86
Stone 1 1 3 2 135 139
Wayne County 1 1 3 3 167 141
Gautier 0 2 1 5 120 219
West Harrison 0 2 1 5 97 205
Pearl River Central 0 2 0 6 58 196
CLASS 4A
REGION 1-4A
Corinth 1 0 3 3 131 155
Ripley 1 0 2 4 105 166
Senatobia 1 0 2 4 162 177
New Albany 0 1 3 4 136 199
Byhalia 0 1 3 3 150 117
Tishomingo County 0 1 2 5 111 202
REGION 2-4A
Pontotoc 1 0 6 1 206 75
Itawamba AHS 1 0 6 1 256 161
Shannon 1 0 5 2 246 191
Amory 0 1 2 5 184 187
Mooreville 0 1 1 6 98 202
Caledonia 0 1 0 6 57 236
REGION 3-4A
Greenwood 1 0 5 2 196 136
Clarksdale 1 0 2 5 111 157
Tunica Rosa Fort 0 0 2 3 95 142
Yazoo City 0 1 4 3 172 146
Indianola Gentry 0 1 3 4 114 158
REGION 4-4A
Louisville 1 0 6 1 226 87
Kosciusko 1 0 1 6 126 196
Noxubee County 0 0 2 4 118 190
Leake Central 0 1 4 3 192 142
New Hope 0 1 4 3 183 185
REGION 5-4A
Mendenhall 1 0 5 1 217 98
NE Lauderdale 1 0 5 2 181 167
West Lauderdale 1 0 4 3 168 114
Quitman 0 1 2 5 127 185
NE Jones 0 1 1 5 99 183
Newton County 0 1 1 6 68 225
REGION 6-4A
Florence 1 0 5 2 220 193
South Pike 1 0 4 3 186 171
Lanier 1 0 3 4 103 155
Richland 0 1 2 5 199 285
McComb 0 1 0 6 119 216
Raymond 0 1 0 6 26 255
REGION 7-4A
Poplarville 1 0 6 0 223 94
Forrest Co. AHS 1 0 5 2 155 123
Purvis 1 0 3 3 141 173
Greene County 0 1 6 1 139 109
Sumrall 0 1 4 3 203 181
Lawrence County 0 1 3 4 148 210
REGION 8-4A
East Central 1 0 5 0 180 41
Pass Christian 1 0 3 3 131 138
St. Stanislaus 1 0 3 3 150 85
Vancleave 0 1 1 5 89 203
Moss Point 0 1 1 6 87 241
Bay St. Louis 0 1 0 6 103 205
CLASS 3A
REGION 1-3A
Kossuth 1 0 5 2 170 84
North Pontotoc 1 0 5 2 230 144
Alcorn Central 1 0 4 3 203 157
Booneville 0 1 3 3 137 135
Belmont 0 1 2 4 84 128
Mantachie 0 1 1 6 107 239
REGION 2-3A
North Panola 1 0 6 0 252 63
Marks Palmer 1 0 4 3 190 83
Water Valley 1 0 4 3 243 116
Independence 0 1 3 4 164 213
Holly Springs 0 1 2 5 68 119
Coahoma AHS 0 1 1 6 50 146
REGION 3-3A
Yazoo County 1 0 6 0 248 42
Charleston 1 0 5 2 180 102
Ruleville 1 0 2 4 101 150
J.Z. George 0 1 1 6 46 250
Humphreys County 0 1 0 6 52 214
Amanda Elzy 0 1 0 7 40 263
REGION 4-3A
South Pontotoc 1 0 7 0 262 116
Choctaw County 1 0 4 2 158 75
Aberdeen 1 0 4 3 264 200
Hatley 0 1 4 3 157 141
Houston 0 1 3 3 181 171
Nettleton 0 1 2 4 129 191
REGION 5-3A
Forest 1 0 5 2 192 92
Morton 1 0 4 3 173 189
SE Lauderdale 0 0 3 4 109 188
Choctaw Central 0 1 0 7 81 313
Kemper County 0 1 0 7 100 179
REGION 6-3A
St. Andrew’s 1 0 4 2 163 98
Crystal Springs 1 0 3 4 139 155
Velma Jackson 1 0 2 4 109 135
Magee 0 1 3 4 100 193
McLaurin 0 1 1 6 113 191
Raleigh 0 1 1 6 146 187
REGION 7-3A
Port Gibson 1 0 5 2 135 113
Wilkinson County 1 0 3 3 68 126
Hazlehurst 0 0 4 2 124 98
Jefferson County 0 1 1 5 94 140
Franklin County 0 1 0 7 60 176
REGION 8-3A
Jefferson Davis County 1 0 6 1 230 144
Columbia 1 0 3 3 184 155
West Marion 1 0 3 4 160 183
Wesson 0 1 4 3 237 174
Seminary 0 1 3 4 95 142
Tylertown 0 1 3 4 149 180
CLASS 2A
REGION 1-2A
East Union 1 0 4 3 208 224
Baldwyn 1 0 3 4 101 145
Walnut 0 0 5 1 234 100
Strayhorn 0 1 2 5 59 159
Bruce 0 1 1 6 114 315
REGION 2-2A
Eupora 1 0 6 1 185 80
Leflore County 1 0 6 1 264 124
Calhoun City 0 0 5 1 285 112
East Webster 0 1 5 2 219 145
Winona 0 1 4 3 256 185
REGION 3-2A
South Delta 3 0 6 1 266 128
West Tallahatchie 2 0 4 3 168 119
Greenville O’Bannon 2 1 5 1 1 214 127
West Bolivar 1 1 2 4 1 71 143
Riverside 1 2 3 4 175 190
Leland 0 2 4 2 116 66
Coahoma County 0 3 2 4 1 94 174
REGION 4-2A
Scott Central 1 0 7 0 363 53
Lake 1 0 6 1 213 65
Philadelphia 0 0 7 0 291 107
Newton 0 1 5 1 226 104
Union 0 1 2 4 60 160
REGION 5-2A
Taylorsville 1 0 6 1 223 149
Enterprise-Clarke 1 0 2 5 177 286
Heidelberg 0 0 3 4 148 121
Bay Springs 0 1 3 4 192 169
Clarkdale 0 1 2 5 118 194
REGION 6-2A
Pisgah 1 0 5 2 264 163
Madison St. Joseph 1 0 4 3 185 232
Mize 0 0 4 3 132 112
Pelahatchie 0 1 5 2 304 196
Puckett 0 1 4 3 178 170
REGION 7-2A
Loyd Star 1 0 3 4 189 191
Amite County 1 0 2 5 100 224
Enterprise-Lincoln 0 0 1 5 82 218
Bogue Chitto 0 1 4 2 147 157
West Lincoln 0 1 2 5 181 276
REGION 8-2A
Perry Central 1 0 7 0 228 56
North Forrest 1 0 5 2 228 144
Collins 0 0 5 2 206 98
St. Patrick 0 1 2 4 102 125
Richton 0 1 1 6 155 282
CLASS 1A
REGION 1-1A
Okolona 4 0 5 2 241 94
Smithville 3 1 5 2 203 147
Tupelo Christian 3 1 5 1 224 40
Falkner 3 1 4 3 166 144
Biggersville 2 1 5 1 210 68
Thrasher 1 3 2 4 114 178
Ashland 0 3 1 6 102 167
Potts Camp 0 3 1 6 111 247
Byers 0 4 2 5 102 204
REGION 2-1A
Hollandale Simmons 4 0 6 0 272 6
Ray Brooks 4 0 4 1 1 170 44
Mound Bayou JFK 2 1 2 4 126 157
Shaw 2 2 3 3 66 112
McAdams 2 2 3 3 138 94
Shelby Broad Street 1 2 1 3 2 119 144
Coffeeville 0 2 0 5 32 202
Durant 0 3 0 6 38 282
Montgomery County 0 3 0 5 12 283
REGION 3-1A
Nanih Waiya 4 0 7 0 370 74
Noxapater 3 0 5 1 195 50
Vardaman 2 1 4 2 179 108
French Camp 2 1 3 3 136 202
Leake County 2 2 4 3 156 153
Hamilton 2 2 3 4 151 155
Sebastopol 1 2 3 4 67 216
West Lowndes 0 4 1 5 56 148
Ethel 0 4 0 6 34 265
REGION 4-1A
Lumberton 2 0 5 1 179 104
Stringer 1 0 6 1 276 157
East Marion 1 1 3 3 196 161
Mount Olive 1 1 2 5 106 194
Resurrection 1 1 2 5 148 156
Sacred Heart 0 1 3 3 142 183
Salem 0 2 0 7 116 282
ACADEMY AAAA
DISTRICT 1-AAAA (Div. I)
Jackson Prep 2 0 7 0 309 53
Parklane Academy 1 0 7 0 286 136
Presbyterian Christian 1 1 5 2 217 154
Jackson Academy 0 1 5 1 157 87
Oak Forest (La.) 0 1 5 1 181 95
MRA 0 1 5 2 242 152
DISTRICT 2-AAAA (Div. II)
Washington School 0 0 2 4 125 165
Magnolia Heights 0 0 2 5 63 185
Pillow Academy 0 0 1 5 95 217
DISTRICT 3-AAAA (Div. II)
Lamar School 1 0 5 3 238 186
Simpson Academy 1 0 4 3 247 200
Hartfield Academy 1 0 1 6 111 217
Copiah Academy 0 1 3 4 140 154
East Rankin 0 2 4 3 236 248
ACADEMY AAA
DISTRICT 1-AAAA
Indianola Academy 2 0 7 0 268 93
Bayou Academy 2 0 5 2 185 133
North Delta 2 1 6 1 268 98
Lee Academy 0 2 3 4 103 203
Kirk Academy 0 3 1 6 110 194
DISTRICT 2-AAA
Starkville Academy 1 0 6 1 225 97
Heritage Academy 1 0 6 1 204 125
Leake Academy 1 1 4 3 195 213
Canton Academy 1 1 3 3 141 153
Winston Academy 0 2 2 5 117 205
DISTRICT 3-AAA
Riverfield (La.) 4 0 6 1 232 97
Central Hinds 2 1 4 3 188 86
St. Aloysius 2 1 2 5 114 199
Porter’s Chapel 1 2 4 3 177 134
Park Place 0 2 4 3 190 109
Hillcrest Christian 0 3 0 7 52 324
DISTRICT 4-AAA
Wayne Academy 1 0 3 3 180 176
Columbia Academy 0 0 2 5 229 307
Bowling Green (La.) 0 1 0 7 100 218
DISTRICT 5-AAA
Adams Christian 1 0 6 1 232 101
Cathedral 1 0 4 3 225 206
Central Private (La.) 0 1 5 2 251 192
Silliman (La.) 0 1 2 5 152 167
ACADEMY AA
DISTRICT 1-AA
Oak Hill Academy 2 0 5 1 170 49
Marshall Academy 2 0 6 2 246 144
Winona Christian 1 2 3 4 168 161
Carroll Academy 0 1 3 3 97 87
Central Holmes 0 2 5 3 277 189
DISTRICT 2-AA
Manchester Academy 2 0 6 1 194 45
Tri-County Academy 1 1 4 3 237 110
Greenville St. Joseph 0 0 5 1 244 81
Greenville Christian 0 2 2 4 81 176
DISTRICT 3-AA
Benton Academy 1 0 2 5 175 230
Newton Co. Academy 0 0 3 4 104 147
Sylva-Bay Academy 0 0 1 6 83 201
Ben’s Ford (La.) 0 1 2 5 122 201
DISTRICT 4-AA
Centreville Academy 1 0 5 2 250 174
Amite School 0 0 4 3 196 137
Clinton Christian 0 0 2 5 87 137
Brookhaven Academy 0 1 5 2 255 202
DISTRICT 5-AA
Prairie View (La.) 1 0 6 1 246 72
River Oaks (La.) 0 0 3 4 135 153
Glenbrook (La.) 0 1 3 4 116 201
ACADEMY A
DISTRICT 1-A
West Memphis (Ark.) 1 0 5 2 250 62
Tunica Academy 0 0 7 0 235 56
DeSoto (Ark.) 0 0 3 4 107 174
Lee (Ark.) 0 1 3 3 111 79
DISTRICT 2-A
Deer Creek 0 0 2 4 133 130
Columbus Christian 0 0 0 5 3 219
Delta Streets Academy 0 0 0 7 56 301
Strider Academy 0 0 0 7 26 276
DISTRICT 3-A
Claiborne (La.) 1 0 3 3 104 160
Trinity Episcopal 0 0 1 5 121 204
Wilkinson Christian 0 0 0 6 34 242
Union Christian (La.) 0 1 1 6 108 225
MAIS 8-MAN
DISTRICT 1
Humphreys Academy 3 0 6 0 254 110
Calhoun Academy 3 1 4 2 300 258
Delta Academy 2 1 3 3 164 152
North Sunflower 1 1 3 1 240 172
Sharkey-Issaquena 1 2 1 4 98 164
Kemper Academy 0 2 1 4 98 211
Marvell (Ark.) 0 3 1 4 138 180
DISTRICT 2
Riverdale (La.) 4 0 5 1 196 104
Prentiss Christian 3 0 6 0 255 98
Briarfield (La.) 3 0 5 1 314 112
Christian Collegiate 3 1 4 3 188 217
Tallulah (La.) 1 3 3 4 214 185
Franklin (La.) 1 3 2 4 106 184
Rebul Academy 0 3 0 7 68 400
Tensas (La.) 0 5 0 7 122 311