High School Football Schedule and Standings — Week 8

THURSDAY’S GAMES

MHSAA

Brookhaven (4-2) at Provine (5-2) (Hughes)

Hernando (5-1) at South Panola (3-4)

Northwest Rankin (5-2) at Callaway (5-2) (Newell)

Olive Branch (0-6) at DeSoto Central (4-3)

Taylorsville (1-5) at Mize (2-5)

Tunica Rosa Fort (1-5) at Lafayette (4-2)

 

FRIDAY’S GAMES

MHSAA

Aberdeen (1-6) at Hatley (4-3)

Amanda Elzy (1-5-1) at Velma Jackson (5-1)

Amite County (2-4) at West Lincoln (1-5)

Bay Springs (5-2) at Heidelberg (4-3)

Benton County (4-2) at Alcorn Central (2-5)

Booneville (5-1) at New Site (0-6)

Byers (1-6) at Baldwyn (3-4)

Caledonia (3-3) at Louisville (3-4)

Calhoun City (6-1) at Okolona (1-6)

Canton (2-4) at Neshoba Central (3-4)

Center Hill (2-4) at West Point (5-1)

Clarksdale (5-2) at Saltillo (1-6)

Cleveland (2-4) at Yazoo City (0-7)

Cleveland East Side (6-1) at Humphreys County (3-4)

Clinton (6-0) at Murrah (2-5) (Newell)

Coahoma County (3-4) at Strayhorn (4-1)

Coffeeville (0-6) at Biggersville (1-6)

Collins (1-6) at Tylertown (6-0)

Columbus (3-3) at Horn Lake (6-1)

D’Iberville (4-2) at George County (3-3)

Durant (0-6) at Montgomery County (0-6)

Enterprise-Clarke (5-2) at Union (6-1)

Enterprise-Lincoln (3-3) at Bassfield (5-2)

Ethel (3-3) at Sebastopol (4-3)

Eupora (5-2) at Bruce (2-5)

Forest (5-2) at Choctaw County (4-3)

Forest Hill (3-4) at Jim Hill (1-6) (Hughes)

Forrest Co. AHS (2-4) at Poplarville (4-1)

Franklin County (2-5) at Hazlehurst (6-0)

Germantown (4-2) at Holmes Central (3-3)

Greene County (2-4) at Purvis (4-2)

Greenville O’Bannon (4-3) at South Delta (5-2)

Greenville-Weston (3-4) at Starkville (4-2)

Greenwood (3-3) at Indianola Gentry (1-6)

Gulfport (3-3) at Hancock (3-3)

Hattiesburg (5-2) at Picayune (6-0)

Holly Springs (1-6) at Marks Palmer (4-3)

Itawamba AHS (5-1) at Shannon (5-1)

Jefferson County (2-4) at Wilkinson County (4-3)

Kemper County (6-1) at Choctaw Central (0-6)

Kosciusko (1-5) at Houston (6-1)

Kossuth (7-1) at Belmont (1-5)

Lake (1-5) at Puckett (6-1)

Lake Cormorant (4-3) at New Hope (4-2)

Lawrence County (2-5) at McComb (3-3)

Leake Central (3-4) at Noxubee County (3-4)

Leland (0-6-1) at Leflore County (3-4)

Lumberton (4-2) at Leake County (2-4)

Madison Central (3-3-1) at Warren Central (6-0)

Madison St. Joseph (5-2) at Scott Central (5-2)

Mantachie (1-6) at East Union (6-1)

McLaurin (0-7) at Crystal Springs (0-7)

Mendenhall (4-3) at NE Lauderdale (2-5)

Meridian (5-2) at Oak Grove (3-4)

Mooreville (3-3) at North Pontotoc (4-3)

Morton (4-3) at St. Andrew’s (4-2)

Nanih Waiya (6-1) at French Camp (2-5)

Natchez (1-5) at South Jones (6-1)

Nettleton (0-5) at South Pontotoc (5-2)

Newton (4-2) at Clarkdale (2-5)

Newton County (2-5) at Quitman (2-5)

New Albany (2-5) at Byhalia (3-3)

North Panola (7-0) at Charleston (5-2)

North Pike (3-4) at Florence (5-2)

Northeast Jones (4-2) at West Lauderdale (7-0)

Noxapater (3-4) at McAdams (1-5)

Ocean Springs (4-2) at Biloxi (3-3)

Oxford (3-3) at Lewisburg (2-5)

Pass Christian (4-2) at East Central (3-4)

Pearl River Central (2-4) at Long Beach (2-5)

Perry Central (4-3) at St. Patrick (0-7)

Petal (4-2) at Brandon (5-2)

Philadelphia (4-3) at SE Lauderdale (4-2)

Pisgah (5-2) at Pelahatchie (1-5)

Pontotoc (7-0) at Amory (5-2)

Potts Camp (2-4) at Walnut (5-2)

Prentiss (5-2) at Loyd Star (2-5)

Raleigh (7-0) at Magee (3-3)

Ray Brooks (1-3) at Hollandale Simmons (6-0)

Richland (3-4) at South Pike (3-3)

Richton (1-6) at East Marion (0-7)

Ridgeland (1-6) at Grenada (4-2)

Ripley (3-3) at Senatobia (5-1)

Ruleville (4-3) at Yazoo County (4-2)

St. Martin (4-3) at Harrison Central (3-3)

St. Stanislaus (5-1) at Bay St. Louis (2-4)

Salem (1-5) at Sacred Heart (3-3)

Shaw (3-4) at J.Z. George (4-3)

Smithville (5-1) at West Lowndes (4-2)

Stone (4-2) at Gautier (2-4)

Stringer (5-2) at Resurrection (5-1)

Sumrall (4-3) at Columbia (1-4)

Terry (4-3) at Pearl (3-3)

Tishomingo County (3-4) at Corinth (3-4)

Tupelo (6-0) at Southaven (5-2)

Vancleave (0-6) at Moss Point (3-3)

Vardaman (5-2) at Falkner (0-6)

Vicksburg (5-2) at Lanier (0-6) (North Jackson)

Water Valley (1-6) at Independence (4-3)

Wesson (4-3) at Port Gibson (3-3)

West Bolivar (4-3) at Riverside (2-5)

West Harrison (1-5) at Pascagoula (3-3)

West Jones (3-3) at Wayne County (2-4)

West Marion (6-1) at Seminary (5-2)

West Tallahatchie (6-1) at Coahoma AHS (0-7)

Wingfield (4-2) at Laurel (5-1)

Winona (5-2) at East Webster (5-2)

 

MAIS

Adams Christian (4-3) at Cathedral (3-4)

Bayou Academy (3-4) at Winona Christian (5-2)

Ben’s Ford (La.) (0-6) at Oak Forest (La.) (4-3)

Brookhaven Academy (0-7) at Amite School (1-5)

Canton Academy (7-0) at Clinton Christian (3-4)

Central Private (La.) (3-2) at Hillcrest Christian (3-4)

Centreville Academy (5-2) at Trinity Episcopal (3-3)

Columbia Academy (5-2) at Simpson Academy (5-2)

Columbus Christian (1-6) at Deer Creek (4-2)

Copiah Academy (6-1) at Sylva-Bay Academy (3-4)

Delta Streets Academy (2-5) at Calhoun Academy (1-5)

DeSoto (Ark.) (0-7) at Kirk Academy (2-5)

East Rankin (2-4) at Jackson Academy (4-3)

Glenbrook (La.) (3-4) at Union Christian (La.) (0-6)

Greenville Christian (4-3) at Central Holmes (1-5)

Greenville St. Joseph (5-2) at North Delta (3-4)

Hartfield Academy (5-2) at Prentiss Christian (7-0)

Hebron Christian (0-5) at Marvell (Ark.) (5-0)

Heritage Academy (6-1) at Winston Academy (3-4)

Indianola Academy (7-0) at Lee Academy (1-6)

Jackson Prep (7-0) at Parklane Academy (4-2)

Lee (Ark.) (3-3) at Marshall Academy (5-2)

Macon Central (2-4) at Delta Academy (4-2)

Magnolia Heights (3-4) at Washington School (3-3)

Manchester Academy (5-2) at St. Aloysius (0-7)

Newton Co. Academy (4-3) at Wayne Academy (3-4)

North Sunflower (6-1) at Humphreys Academy (4-3)

Oak Hill Academy (3-4) at Carroll Academy (5-2)

Park Place (3-1) at Rebul Academy (2-5)

Pillow Academy (4-2) at MRA (5-3)

Porter’s Chapel (0-7) at Wilkinson Christian (5-1)

Prairie View (La.) (4-1) at River Oaks (La.) (1-6)

Presbyterian Christian (7-0) at Lamar School (6-1)

Riverdale (La.) (2-2) at Briarfield (La.) (4-2)

Riverfield (La.) (2-5) at Central Hinds (4-3)

Silliman (La.) (0-6) at Bowling Green (La.) (3-3)

Starkville Academy (5-2) at Leake Academy (2-5)

Strider Academy (2-5) at Tensas (La.) (2-4)

Tallulah (La.) (5-0) at Sharkey-Issaquena (3-3)

Tri-County Academy (7-0) at Benton Academy (1-6)

West Memphis (Ark.) (1-6) at Rossville (Tenn.) (5-1)

 

2016 Standings
CLASS 6A
REGION 1-6A
Region All Games
W L W L T PF PA
Tupelo 2 0 6 0 194 77
South Panola 2 0 3 4 100 114
Horn Lake 1 1 6 1 219 78
Hernando 1 1 5 1 229 117
Southaven 1 1 5 2 196 116
Columbus 1 1 3 3 197 130
DeSoto Central 0 2 4 3 139 169
Olive Branch 0 2 0 6 78 200
REGION 2-6A
Clinton 2 0 6 0 239 113
Warren Central 2 0 6 0 217 118
Northwest Rankin 1 1 5 2 206 104
Starkville 1 1 4 2 127 97
Madison Central 1 1 3 3 1 162 148
Greenville 1 1 3 4 201 205
Callaway 0 2 5 2 187 164
Murrah 0 2 2 5 135 209
REGION 3-6A
Brandon 2 0 5 2 209 121
Petal 2 0 4 2 215 159
Meridian 1 1 5 2 180 138
Terry 1 1 4 3 152 123
Pearl 1 1 3 3 174 111
Oak Grove 1 1 3 4 205 234
Forest Hill 0 2 3 4 153 199
Jim Hill 0 2 1 6 127 261
REGION 4-6A
D’Iberville 2 0 4 2 176 154
Ocean Springs 1 1 4 2 139 160
St. Martin 1 1 4 3 272 256
Biloxi 1 1 3 3 106 151
George County 1 1 3 3 240 198
Gulfport 1 1 3 3 133 143
Harrison Central 1 1 3 3 178 194
Hancock 0 2 3 3 164 130
CLASS 5A
REGION 1-5A
West Point 2 0 5 1 145 85
Lake Cormorant 2 0 4 3 232 87
Clarksdale 1 1 5 2 222 78
New Hope 1 1 4 2 206 178
Oxford 1 1 3 3 116 110
Center Hill 1 1 2 4 123 165
Lewisburg 0 2 2 5 135 266
Saltillo 0 2 1 6 105 219
REGION 2-5A
Germantown 2 0 4 2 154 151
Vicksburg 1 1 5 2 211 115
Grenada 1 1 4 2 142 69
Holmes Central 1 1 3 3 149 131
Neshoba Central 1 1 3 4 107 174
Canton 1 1 2 4 159 194
Ridgeland 1 1 1 6 162 222
Lanier 0 2 0 6 33 263
REGION 3-5A
Laurel 2 0 5 1 220 111
Provine 2 0 5 2 183 94
Wayne County 2 0 2 4 141 180
South Jones 1 1 6 1 173 83
Brookhaven 1 1 4 2 159 137
Wingfield 0 2 4 2 207 153
West Jones 0 2 3 3 142 136
Natchez 0 2 1 5 104 209
REGION 4-5A
Picayune 2 0 6 0 258 107
Hattiesburg 2 0 5 2 326 159
Pascagoula 2 0 3 3 105 120
Stone 1 1 4 2 225 117
Gautier 1 1 2 4 159 192
Pearl River Central 0 2 2 4 161 198
Long Beach 0 2 2 5 92 223
West Harrison 0 2 1 5 98 218
CLASS 4A
REGION 1-4A
Pontotoc 1 0 7 0 280 103
Shannon 1 0 5 1 169 107
Amory 1 0 5 2 203 138
Itawamba AHS 0 1 5 1 159 86
Corinth 0 1 3 4 183 210
Tishomingo County 0 1 3 4 160 192
REGION 2-4A
Senatobia 1 0 5 1 193 87
Lafayette 1 0 4 2 151 85
Tunica Rosa Fort 1 0 1 5 84 177
Byhalia 0 1 3 3 114 138
Ripley 0 1 3 3 147 162
New Albany 0 1 2 5 124 207
REGION 3-4A
Greenwood 1 0 3 3 145 145
Raymond 1 0 2 5 144 190
Cleveland 0 0 2 4 90 154
Indianola Gentry 0 1 1 6 85 162
Yazoo City 0 1 0 7 68 282
REGION 4-4A
Houston 1 0 6 1 212 76
Louisville 1 0 3 4 196 152
Noxubee County 1 0 3 4 162 159
Caledonia 0 1 3 3 182 172
Leake Central 0 1 3 4 112 128
Kosciusko 0 1 1 5 84 158
REGION 5-4A
West Lauderdale 1 0 7 0 194 41
NE Jones 1 0 4 2 151 102
Mendenhall 1 0 4 3 181 179
Newton County 0 1 2 5 103 132
NE Lauderdale 0 1 2 5 144 194
Quitman 0 1 2 5 111 188
REGION 6-4A
Florence 1 0 5 2 196 118
McComb 1 0 3 3 215 210
Lawrence County 1 0 2 5 182 212
South Pike 0 1 3 3 140 160
North Pike 0 1 3 4 158 166
Richland 0 1 3 4 188 239
REGION 7-4A
Poplarville 1 0 4 1 180 116
Purvis 1 0 4 2 187 156
Forrest Co. AHS 1 0 2 4 113 87
Sumrall 0 1 4 3 248 216
Greene County 0 1 2 4 161 241
Columbia 0 1 1 4 138 171
REGION 8-4A
St. Stanislaus 1 0 5 1 209 121
Pass Christian 1 0 4 2 176 120
Moss Point 1 0 3 3 114 121
East Central 0 1 3 4 274 205
Bay St. Louis 0 1 2 4 121 210
Vancleave 0 1 0 6 59 197
CLASS 3A
REGION 1-3A
Kossuth 1 0 6 1 313 168
Booneville 1 0 5 1 166 95
Benton County 1 0 4 2 170 85
Alcorn Central 0 1 2 5 138 214
Belmont 0 1 1 5 107 149
New Site 0 1 0 6 74 259
REGION 2-3A
North Panola 1 0 7 0 236 76
Charleston 1 0 5 2 225 101
Independence 1 0 4 3 190 126
Marks Palmer 0 1 4 3 186 110
Holly Springs 0 1 1 6 87 179
Water Valley 0 1 1 6 131 296
REGION 3-3A
Velma Jackson 1 0 5 1 197 92
Yazoo County 1 0 4 2 204 90
Ruleville 1 0 4 3 133 81
Cleveland East Side 0 1 6 1 194 69
Humphreys County 0 1 3 4 154 174
Amanda Elzy 0 1 1 5 1 54 200
REGION 4-3A
South Pontotoc 1 0 5 2 226 166
North Pontotoc 1 0 4 3 244 214
Mooreville 1 0 3 3 167 158
Hatley 0 1 4 3 210 166
Aberdeen 0 1 1 6 136 262
Nettleton 0 1 0 5 97 239
REGION 5-3A
Kemper County 1 0 6 1 201 120
Forest 1 0 5 2 135 128
SE Lauderdale 1 0 4 2 178 116
Choctaw County 0 1 4 3 154 183
Philadelphia 0 1 4 3 144 139
Choctaw Central 0 1 0 6 91 256
REGION 6-3A
Raleigh 1 0 7 0 314 85
St. Andrew’s 1 0 4 2 115 103
Morton 1 0 4 3 239 240
Magee 0 1 3 3 229 203
Crystal Springs 0 1 0 7 76 252
McLaurin 0 1 0 7 31 258
REGION 7-3A
Hazlehurst 1 0 6 0 254 73
Wilkinson County 1 0 4 3 222 202
Jefferson County 1 0 2 4 148 180
Wesson 0 1 4 3 197 221
Port Gibson 0 1 3 3 124 118
Franklin County 0 1 2 5 169 190
REGION 8-3A
Tylertown 1 0 6 0 159 83
West Marion 1 0 6 1 282 150
Seminary 1 0 5 2 224 186
Perry Central 0 1 4 3 208 146
Collins 0 1 1 6 138 240
St. Patrick 0 1 0 7 40 267
CLASS 2A
REGION 1-2A
East Union 1 0 6 1 297 127
Walnut 1 0 5 2 221 119
Baldwyn 1 0 3 4 177 131
Potts Camp 0 1 2 4 139 202
Byers 0 1 1 6 54 289
Mantachie 0 1 1 6 123 242
REGION 2-2A
West Tallahatchie 1 0 6 1 204 75
J.Z. George 1 0 4 3 173 147
Strayhorn 0 0 4 1 123 70
Coahoma County 0 1 3 4 122 115
Coahoma AHS 0 1 0 7 80 227
REGION 3-2A
South Delta 1 0 5 2 203 183
Greenville O’Bannon 1 0 4 3 146 164
West Bolivar 1 0 4 3 159 113
Leflore County 0 1 3 4 137 169
Riverside 0 1 2 5 152 197
Leland 0 1 0 6 1 34 157
REGION 4-2A
Calhoun City 1 0 6 1 237 67
Eupora 1 0 5 2 233 95
Winona 1 0 5 2 241 122
East Webster 0 1 5 2 203 99
Bruce 0 1 2 5 165 135
Okolona 0 1 1 6 108 185
REGION 5-2A
Bay Springs 1 0 5 2 265 106
Enterprise-Clarke 1 0 5 2 252 166
Newton 1 0 4 2 109 130
Union 0 1 6 1 231 89
Heidelberg 0 1 4 3 214 152
Clarkdale 0 1 2 5 101 189
REGION 6-2A
Puckett 1 0 6 1 260 87
Pisgah 1 0 5 2 239 170
Scott Central 1 0 5 2 200 88
Madison St. Joseph 0 1 5 2 217 156
Lake 0 1 1 5 120 202
Pelahatchie 0 1 1 5 163 240
REGION 7-2A
Bassfield 1 0 5 2 232 114
Prentiss 1 0 5 2 152 101
Amite County 1 0 2 4 130 188
Enterprise-Lincoln 0 1 3 3 123 137
Loyd Star 0 1 2 5 217 171
West Lincoln 0 1 1 5 98 243
REGION 8-2A
Mize 1 0 2 5 105 240
North Forrest 1 0 1 6 171 256
Taylorsville 0 0 1 5 119 231
Richton 0 1 1 6 131 293
East Marion 0 1 0 7 94 302
CLASS 1A
REGION 1-1A
Smithville 3 0 5 1 215 103
Vardaman 3 0 5 2 229 129
West Lowndes 2 0 4 2 214 77
Hamilton 2 1 2 4 54 184
Thrasher 1 2 3 3 189 202
Falkner 0 2 0 6 54 209
Coffeeville 0 3 0 6 60 297
Biggersville 0 4 1 6 70 228
REGION 2-1A
Hollandale Simmons 1 0 6 0 204 54
Ray Brooks 1 0 1 3 28 98
Shaw 1 1 3 4 80 128
Mound Bayou JFK 0 1 2 3 46 124
Shelby Broad Street 0 1 1 4 50 98
REGION 3-1A
Nanih Waiya 4 0 6 1 295 73
Noxapater 3 1 3 4 151 88
Sebastopol 3 1 4 3 97 149
Ethel 2 1 3 3 108 147
French Camp 2 1 2 5 134 187
McAdams 1 2 1 5 82 279
Leake County 1 3 2 4 129 175
Durant 0 3 0 6 64 190
Montgomery County 0 4 0 6 50 318
REGION 4-1A
Stringer 3 0 5 2 199 178
Lumberton 2 0 4 2 218 193
Resurrection 1 0 5 1 210 76
Sacred Heart 1 2 3 3 181 185
Mt. Olive 1 2 3 4 170 164
Salem 1 2 1 5 114 211
Bogue Chitto 0 3 0 7 58 267
ACADEMY AAAA
DISTRICT 1-AAAA
MRA 1 0 5 3 264 176
Pillow Academy 1 0 4 2 186 93
Jackson Academy 1 0 4 3 154 157
Washington School 0 1 3 3 115 97
Magnolia Heights 0 2 3 4 125 191
DISTRICT 2-AAAA
Oak Forest (La.) 1 0 4 3 214 172
Copiah Academy 1 1 6 1 299 61
Parklane Academy 0 0 4 2 172 130
Hillcrest Christian 0 1 3 4 135 191
DISTRICT 3-AAAA
Jackson Prep 1 0 7 0 268 58
Presbyterian Christian 0 0 7 0 283 131
East Rankin 0 1 2 4 114 142
Lamar School 1 1 6 2 234 162
ACADEMY AAA
DISTRICT 1-AAAA
Indianola Academy 3 0 7 0 207 100
Greenville St. Joseph 2 1 5 2 270 81
North Delta 2 2 3 4 195 189
Bayou Academy 1 2 3 4 179 217
Kirk Academy 1 2 2 5 128 228
Lee Academy 1 2 1 6 50 236
DISTRICT 2-AAA
Heritage Academy 1 0 6 1 258 137
Leake Academy 1 0 2 5 119 173
Starkville Academy 0 1 5 2 158 113
Winston Academy 0 1 3 4 151 146
DISTRICT 3-AAA
Manchester Academy 3 0 5 2 180 145
Hartfield Academy 2 1 5 2 197 100
Central Hinds 0 1 4 3 221 122
St. Aloysius 0 1 0 7 133 239
Riverfield (La.) 0 2 2 5 144 224
DISTRICT 4-AAA
Adams Christian 2 0 5 2 194 132
Simpson Academy 1 0 5 2 164 126
Columbia Academy 1 1 5 2 254 127
Cathedral 1 1 3 4 134 184
Brookhaven Academy 0 3 0 7 66 278
DISTRICT 5-AAA
Centreville Academy 3 0 5 2 191 126
Bowling Green (La.) 2 1 3 3 109 109
Central Private (La.) 1 2 3 2 112 100
Silliman (La.) 0 1 0 6 57 226
Ben’s Ford (La.) 0 2 0 6 18 230
ACADEMY AA
DISTRICT 1-AA
Marshall Academy 2 0 5 2 227 76
Lee (Ark.) 1 0 3 3 105 137
Tunica Academy 1 1 2 5 76 252
West Memphis (Ark.) 1 2 1 6 76 216
DeSoto (Ark.) 0 2 0 7 72 216
DISTRICT 2-AA
Winona Christian 3 0 5 2 214 164
Deer Creek 1 1 4 2 166 115
Oak Hill Academy 1 1 3 4 166 237
Carroll Academy 0 1 5 2 217 108
Columbus Christian 0 2 1 6 114 282
DISTRICT 3-AA
Canton Academy 3 0 7 0 260 38
Tri-County Academy 3 0 7 0 243 86
Clinton Christian 1 1 3 4 87 166
Benton Academy 1 2 1 6 72 257
Greenville Christian 0 2 4 3 214 197
Central Holmes 0 3 1 5 68 201
DISTRICT 4-AA
Prentiss Christian 2 0 7 0 320 34
Wayne Academy 1 1 3 4 121 166
Newton Co. Academy 0 0 4 3 221 135
Sylva-Bay Academy 0 2 3 4 147 183
DISTRICT 5-AA
Trinity Episcopal 2 0 3 3 164 193
Wilkinson Christian 0 0 5 1 192 96
Amite School 0 1 1 5 91 163
Porter’s Chapel 0 1 0 7 27 252
DISTRICT 6-AA
Prairie View (La.) 1 0 4 1 132 57
Glenbrook (La.) 2 1 3 4 131 143
Claiborne (La.) 1 1 1 6 169 263
River Oaks (La.) 0 1 1 6 133 268
Union Christian (La.) 0 1 0 6 60 230
ACADEMY A (EIGHT-MAN)
DISTRICT 1-A
North Sunflower 2 0 6 1 306 128
Marvell (Ark.) 1 0 5 0 299 36
Delta Academy 1 1 4 2 172 188
Strider Academy 1 2 2 5 112 266
Delta Streets Academy 0 2 2 5 198 270
DISTRICT 2-A
Kemper Academy 1 0 6 0 348 94
Macon Central 1 1 2 4 137 186
Calhoun Academy 1 1 1 5 92 258
Hebron Christian 0 1 0 5 14 234
DISTRICT 3-A
Park Place 0 0 3 1 134 82
Christian Collegiate 0 0 1 3 117 156
Rebul Academy 0 0 2 5 174 326
DISTRICT 4-A
Franklin (La.) 2 0 4 3 302 242
Tallulah (La.) 1 0 5 0 268 109
Briarfield (La.) 2 1 4 2 288 163
Sharkey-Issaquena 1 1 3 3 222 214
Humphreys Academy 0 2 4 3 297 186
Tensas (La.) 0 3 2 4 98 188