MHSAA Master Football Schedule

CLASS 6A

REGION 1-6A
COLUMBUS
Coach: Randal Montgomery
A. 17 at West Point
A. 25 at Noxubee County
S. 1 open
S. 8 at Starkville
S. 15 Vicksburg
S. 22 DeSoto Central
S. 29 at Tupelo
O. 6 Horn Lake
O. 13 at Southaven
O. 20 Oxford
O. 27 at South Panola
N. 3 at Hernando
DESOTO CENTRAL
Coach: Shelby Ford
A. 18 Amory
A. 25 at Memphis White Station
S. 1 at Olive Branch
S. 8 Lake Cormorant
S. 15 Memphis Central
S. 22 at Columbus
S. 29 Horn Lake
O. 6 at Oxford
O. 13 Hernando
O. 20 at Tupelo
O. 27 Southaven
N. 3 at South Panola
HERNANDO
Coach: Will Wolfe
A. 18 open
A. 25 Middle College Prep (Tenn.)
S. 1 at Lake Cormorant
S. 8 Memphis White Station
S. 15 at Briarcrest Christian (Tenn.)
S. 22 Tupelo
S. 29 at Southaven
O. 6 South Panola
O. 13 at DeSoto Central
O. 20 Horn Lake
O. 27 at Oxford
N. 3 Columbus
HORN LAKE
Coach: Brad Boyette
A. 18 open
A. 25 Shannon
S. 1 at Charleston
S. 8 open
S. 15 Lake Cormorant
S. 22 South Panola
S. 29 at DeSoto Central
O. 6 at Columbus
O. 13 Oxford
O. 20 at Hernando
O. 27 Tupelo
N. 3 at Southaven
OXFORD
Coach: Chris Cutcliffe
A. 18 vs. Vicksburg (at Warren Central)
A. 25 at Starkville
S. 1 Grenada
S. 8 at Lafayette
S. 15 Pontotoc
S. 22 Southaven
S. 29 at South Panola
O. 6 DeSoto Central
O. 13 at Horn Lake
O. 20 at Columbus
O. 27 Hernando
N. 3 at Tupelo
SOUTHAVEN
Coach: Ed Rich
A. 18 open
A. 25 at Olive Branch
S. 1 at Germantown
S. 8 Holmes Central
S. 15 at Germantown (Tenn.)
S. 22 at Oxford
S. 29 Hernando
O. 6 at Tupelo
O. 13 Columbus
O. 20 South Panola
O. 27 at DeSoto Central
N. 3 Horn Lake
SOUTH PANOLA
Coach: Ricky Woods
A. 17 at Clinton
A. 25 at Brandon
S. 1 at Greenville
S. 8 Clarksdale
S. 15 MUS (Tenn.)
S. 22 at Horn Lake
S. 29 Oxford
O. 6 at Hernando
O. 13 Tupelo
O. 20 at Southaven
O. 27 Columbus
N. 3 DeSoto Central
TUPELO
Coach: Trent Hammond
A. 18 Meridian
A. 25 at Corinth
S. 1 Clarksdale
S. 8 at Brandon
S. 15 open
S. 22 at Hernando
S. 29 Columbus
O. 6 Southaven
O. 13 at South Panola
O. 20 DeSoto Central
O. 27 at Horn Lake
N. 3 Oxford
REGION 2-6A
CLINTON
Coach: Judd Boswell
A. 17 South Panola
A. 25 at Vicksburg
S. 1 Brandon
S. 8 at Germantown
S. 15 open
S. 22 Madison Central
S. 29 at Provine (Hughes)
O. 6 Murrah
O. 13 at Northwest Rankin
O. 20 Warren Central
O. 27 at Greenville
N. 3 at Starkville
GREENVILLE
Coach: Sherrod Gideon
A. 19 at Indianola Gentry
A. 25 at Clarksdale
S. 1 South Panola
S. 8 Greenwood
S. 15 open
S. 22 Murrah
S. 29 at Warren Central
O. 6 Starkville
O. 13 at Provine (Hughes)
O. 20 Northwest Rankin
O. 27 Clinton
N. 3 at Madison Central
MADISON CENTRAL
Coach: Anthony Hart
A. 18 Brandon
A. 25 at Ocean Springs
S. 1 D’Iberville
S. 8 open
S. 15 Pearl
S. 22 at Clinton
S. 29 at Murrah (Newell)
O. 6 Warren Central
O. 13 at Starkville
O. 20 Provine
O. 27 at Northwest Rankin
N. 3 Greenville
MURRAH
Coach: Damian Gary
A. 18 Yazoo County (N.J.)
A. 25 Callaway (Newell)
S. 1 at Ocean Springs
S. 8 open
S. 15 Jim Hill (Newell)
S. 22 at Greenville
S. 29 Madison Central (Newell)
O. 6 at Clinton
O. 13 at Warren Central
O. 20 Starkville (Newell)
O. 27 Provine (Newell)
N. 3 Northwest Rankin (Newell)
NORTHWEST RANKIN
Coach: Toby Collums
A. 18 Germantown
A. 25 at Ridgeland
S. 1 at Pearl
S. 8 open
S. 15 Brandon
S. 22 Warren Central
S. 29 at Starkville
O. 6 Provine
O. 13 Clinton
O. 20 at Greenville
O. 27 Madison Central
N. 3 at Murrah (Newell)
PROVINE
Coach: Marcellus Speaks
A. 18 Jim Hill (Hughes)
A. 25 open
S. 1 at Velma Jackson
S. 8 at Lanier (Hughes)
S. 15 Callaway (Hughes)
S. 22 Starkville (Hughes)
S. 29 Clinton (Hughes)
O. 6 at Northwest Rankin
O. 13 Greenville (Hughes)
O. 20 at Madison Central
O. 27 at Murrah (Newell)
N. 2 Warren Central (Hughes)
STARKVILLE
Coach: Chris Jones
A. 18 at Noxubee County
A. 25 Oxford
S. 1 at West Point
S. 8 Columbus
S. 15 Meridian
S. 22 at Provine (Hughes)
S. 29 Northwest Rankin
O. 6 at Greenville
O. 13 Madison Central
O. 20 at Murrah (Newell)
O. 27 at Warren Central
N. 3 Clinton
WARREN CENTRAL
Coach: Josh Morgan
A. 18 Clarksdale
A. 25 at Pearl
S. 1 Vicksburg
S. 8 Neville (La.)
S. 15 open
S. 22 at Northwest Rankin
S. 29 Greenville
O. 6 at Madison Central
O. 13 Murrah
O. 20 at Clinton
O. 27 Starkville
N. 2 at Provine (Hughes)
REGION 3-6A
BRANDON
Coach: Tyler Peterson
A. 18 at Madison Central
A. 25 South Panola
S. 1 at Clinton
S. 8 Tupelo
S. 15 at Northwest Rankin
S. 22 at Terry
S. 29 George County
O. 6 at Petal
O. 13 Meridian
O. 20 Oak Grove
O. 27 at Jim Hill
N. 3 Pearl
GEORGE COUNTY
Coach: Matt Caldwell
A. 18 at Gulfport
A. 25 at Greene County
S. 1 East Central
S. 8 Ocean Springs
S. 15 at Harrison Central
S. 22 Oak Grove
S. 29 at Brandon
O. 6 Jim Hill
O. 13 Pearl
O. 20 at Terry
O. 27 Petal
N. 2 at Meridian
JIM HILL
Coach: Priest Crockett
A. 18 at Provine (Hughes)
A. 25 at Forest Hill (S.J.)
S. 1 at Canton
S. 8 open
S. 15 at Murrah (Newell)
S. 22 at Meridian
S. 28 Terry (Hughes)
O. 6 at George County
O. 13 Petal (Hughes)
O. 20 at Pearl
O. 27 Brandon (Hughes)
N. 2 at Oak Grove
MERIDIAN
Coach: Calvin Hampton
A. 18 at Tupelo
A. 25 open
S. 1 at Hoover (Ala.)
S. 9 Noxubee County
S. 15 at Starkville
S. 22 Jim Hill
S. 29 at Pearl
O. 6 Oak Grove
O. 13 at Brandon
O. 20 at Petal
O. 27 Terry
N. 2 George County
OAK GROVE
Coach: Drew Causey
A. 18 at Purvis
A. 25 Wayne County
S. 1 Laurel
S. 8 at Hattiesburg
S. 15 open
S. 22 at George County
S. 29 Petal
O. 6 at Meridian
O. 13 Terry
O. 20 at Brandon
O. 27 at Pearl
N. 2 Jim Hill
PEARL
Coach: John Perry
A. 18 at Brookhaven
A. 25 Warren Central
S. 1 Northwest Rankin
S. 8 at Parkway (La.)
S. 15 at Madison Central
S. 22 at Petal
S. 29 Meridian
O. 6 at Terry
O. 13 at George County
O. 20 Jim Hill
O. 27 Oak Grove
N. 3 at Brandon
PETAL
Coach: Marcus Boyles
A. 19 Hattiesburg
A. 25 Gulfport
S. 2 at Brother Martin (La.)
S. 8 at Laurel
S. 15 open
S. 22 Pearl
S. 29 at Oak Grove
O. 6 Brandon
O. 13 at Jim Hill (S.J.)
O. 20 Meridian
O. 27 at George County
N. 2 at Terry
TERRY
Coach: J.J. Plummer
A. 18 at Raymond
A. 25 Wingfield
S. 1 Florence
S. 8 at Port Gibson
S. 15 at Jefferson County
S. 22 Brandon
S. 29 at Jim Hill
O. 6 Pearl
O. 13 at Oak Grove
O. 20 George County
O. 27 at Meridian
N. 2 Petal
REGION 4-6A
BILOXI
Coach: Bobby Hall
A. 18 St. Stanislaus
A. 25 at East Central
S. 1 Stone
S. 8 open
S. 15 at Northshore (La.)
S. 22 D’Iberville
S. 29 Harrison Central
O. 6 at Ocean Springs
O. 13 at St. Martin
O. 20 Pascagoula
O. 27 at Hancock
N. 3 Gulfport
D’IBERVILLE
Coach: Eric Collins
A. 18 at Tylertown
A. 25 at Picayune
S. 1 at Madison Central
S. 8 West Florida (Fla.)
S. 15 open
S. 22 at Biloxi
S. 29 Ocean Springs
O. 6 Pascagoula
O. 13 at Hancock
O. 20 Gulfport
O. 27 Harrison Central
N. 3 at St. Martin
GULFPORT
Coach: Eddie Pierce
A. 18 George County
A. 25 at Petal
S. 1 at Archbishop Rummel (La.)
S. 8 Picayune
S. 15 open
S. 22 St. Martin
S. 29 at Pascagoula
O. 6 Hancock
O. 13 at Harrison Central
O. 20 at D’Iberville
O. 27 Ocean Springs
N. 3 at Biloxi
HANCOCK
Coach: Neil Lollar
A. 18 Pearl River Central
A. 25 at South Jones
S. 1 Gautier
S. 8 open
S. 15 at Lakeshore (La.)
S. 22 at Ocean Springs
S. 29 St. Martin
O. 6 at Gulfport
O. 13 D’Iberville
O. 20 at Harrison Central
O. 27 Biloxi
N. 3 at Pascagoula
HARRISON CENTRAL
Coach: Casey Cain
A. 18 Jefferson Davis County (at Gulfport)
A. 25 at Stone
S. 1 at Forest Hill (S.J.)
S. 8 open
S. 15 George County
S. 22 Pascagoula
S. 29 at Biloxi
O. 6 at St. Martin
O. 13 Gulfport
O. 20 Hancock
O. 27 at D’Iberville
N. 3 Ocean Springs
OCEAN SPRINGS
Coach: Ryan Ross
A. 18 at Gautier
A. 25 Madison Central
S. 1 Murrah
S. 8 at George County
S. 15 open
S. 22 Hancock
S. 29 at D’Iberville
O. 6 Biloxi
O. 13 at Pascagoula
O. 20 St. Martin
O. 27 at Gulfport
N. 3 at Harrison Central
PASCAGOULA
Coach: Lewis Sims
A. 18 at Moss Point
A. 25 at Gulf Breeze (Fla.)
S. 1 at Picayune
S. 8 Gautier
S. 15 open
S. 22 at Harrison Central
S. 29 Gulfport
O. 6 at D’Iberville
O. 13 Ocean Springs
O. 20 at Biloxi
O. 27 St. Martin
N. 3 Hancock
ST. MARTIN
Coach: Eddie Whitehead
A. 18 Forest Hill
A. 25 Tylertown
S. 1 at Crestview (Fla.)
S. 8 St. Stanislaus
S. 15 open
S. 22 at Gulfport
S. 29 at Hancock
O. 6 Harrison Central
O. 13 Biloxi
O. 20 at Ocean Springs
O. 27 at Pascagoula
N. 3 D’Iberville

 

CLASS 5A

REGION 1-5A
CENTER HILL
Coach: Alan Peacock
A. 18 St. George’s (Tenn.)
A. 25 at Collierville (Tenn.)
S. 1 open
S. 8 Corinth
S. 15 at Crockett County (Tenn.)
S. 22 Grenada
S. 29 at West Point
O. 6 Saltillo
O. 13 at Lewisburg
O. 20 at Lafayette
O. 27 Lake Cormorant
N. 3 Olive Branch
GRENADA
Coach: Ashley Kuhn
A. 18 Christian Brothers (Tenn.)
A. 25 at Cleveland Central
S. 1 at Oxford
S. 8 Kosciusko
S. 15 at Louisville
S. 22 at Center Hill
S. 29 Lake Cormorant
O. 6 at Olive Branch
O. 13 Lafayette
O. 20 at West Point
O. 27 Lewisburg
N. 3 Saltillo
LAFAYETTE
Coach: Michael Fair
A. 18 at Cleveland Central
A. 25 at Charleston
S. 1 North Panola
S. 8 Oxford
S. 15 open
S. 22 West Point
S. 29 at Saltillo
O. 6 Lewisburg
O. 13 at Grenada
O. 20 Center Hill
O. 27 at Olive Branch
N. 3 Lake Cormorant
LAKE CORMORANT
Coach: Nick Nester
A. 18 Senatobia
A. 25 open
S. 1 Hernando
S. 8 at DeSoto Central
S. 15 at Horn Lake
S. 22 Lewisburg
S. 29 at Grenada
O. 6 West Point
O. 13 at Saltillo
O. 20 Olive Branch
O. 27 at Center Hill
N. 3 at Lafayette
LEWISBURG
Coach: Matt Gehrke
A. 18 Memphis Manassas
A. 25 Hardin County (Tenn.)
S. 1 at Clarksville (Tenn.)
S. 8 open
S. 15 Fayette Ware (Tenn.)
S. 22 at Lake Cormorant
S. 29 Olive Branch
O. 6 at Lafayette
O. 13 Center Hill
O. 20 Saltillo
O. 27 at Grenada
N. 3 at West Point
OLIVE BRANCH
Coach: Tyler Turner
A. 18 Collierville (Tenn.)
A. 25 Southaven
S. 1 DeSoto Central
S. 8 at Memphis Kirby
S. 15 open
S. 22 Saltillo
S. 29 at Lewisburg
O. 6 Grenada
O. 13 at West Point
O. 20 at Lake Cormorant
O. 27 Lafayette
N. 3 at Center Hill
SALTILLO
Coach: Pat Byrd
A. 18 North Pontotoc
A. 24 at Amory
S. 1 Itawamba AHS
S. 8 Booneville
S. 15 at Baldwyn
S. 22 at Olive Branch
S. 29 Lafayette
O. 6 at Center Hill
O. 13 Lake Cormorant
O. 20 at Lewisburg
O. 27 West Point
N. 3 at Grenada
WEST POINT
Coach: Chris Chambless
A. 17 Columbus
A. 25 at Louisville
S. 1 Starkville
S. 8 open
S. 15 at Noxubee County
S. 22 at Lafayette
S. 29 Center Hill
O. 6 at Lake Cormorant
O. 13 Olive Branch
O. 20 Grenada
O. 27 at Saltillo
N. 3 Lewisburg
REGION 2-5A
CALLAWAY
Coach: Darius Brown
A. 18 Laurel (Newell)
A. 25 at Murrah (Newell)
S. 1 open
S. 8 at Hazlehurst
S. 15 at Provine (Hughes)
S. 22 Cleveland Central (Newell)
S. 28 Germantown (Newell)
O. 6 at Ridgeland
O. 13 Canton (Newell)
O. 20 at Holmes Central
O. 26 Vicksburg (Newell)
N. 3 at Neshoba Central
CANTON
Coach: Calvin Bolton
A. 18 at Hazlehurst
A. 25 Velma Jackson
S. 1 Jim Hill
S. 8 at Leake Central
S. 15 at Wingfield (N.J.)
S. 22 Ridgeland
S. 29 at Holmes Central
O. 6 Neshoba Central
O. 13 at Callaway (Newell)
O. 20 Vicksburg
O. 27 at Germantown
N. 3 Cleveland Central
CLEVELAND CENTRAL
Coach: Ricky Smither
A. 18 Lafayette
A. 25 Grenada
S. 1 at Greenwood
S. 8 Tunica Rosa Fort
S. 15 at Clarksdale
S. 22 at Callaway (Newell)
S. 29 Ridgeland
O. 6 at Vicksburg
O. 13 Holmes Central
O. 20 at Germantown
O. 27 Neshoba Central
N. 3 at Canton
GERMANTOWN
Coach: Tim Shramek
A. 18 at Northwest Rankin
A. 25 at Yazoo County
S. 1 Southaven
S. 8 Clinton
S. 15 open
S. 22 at Vicksburg
S. 28 at Callaway (Newell)
O. 6 Holmes Central
O. 13 at Neshoba Central
O. 20 Cleveland Central
O. 27 Canton
N. 3 at Ridgeland
HOLMES CENTRAL
Coach: Kenneth Nelson
A. 18 Louisville
A. 25 at Greenwood
S. 1 Marks Palmer
S. 8 at Southaven
S. 15 open
S. 22 Neshoba Central
S. 29 Canton
O. 6 at Germantown
O. 13 at Cleveland Central
O. 20 Callaway
O. 27 Ridgeland
N. 3 at Vicksburg
NESHOBA CENTRAL
Coach: Patrick Schoolar
A. 18 at Kosciusko
A. 25 at Newton County
S. 1 Philadelphia
S. 8 at West Lauderdale
S. 15 at NE Lauderdale
S. 22 at Holmes Central
S. 29 Vicksburg
O. 6 at Canton
O. 13 Germantown
O. 20 at Ridgeland
O. 27 at Cleveland Central
N. 3 Callaway
RIDGELAND
Coach: Ryan Earnest
A. 17 at Velma Jackson
A. 25 Northwest Rankin
S. 1 at Kosciusko
S. 8 Forest
S. 15 open
S. 22 at Canton
S. 29 at Cleveland Central
O. 6 Callaway
O. 13 at Vicksburg
O. 20 Neshoba Central
O. 27 at Holmes Central
N. 3 Germantown
VICKSBURG
Coach: Lorenzo Breland
A. 18 vs. Oxford (at Warren Central)
A. 25 Clinton
S. 1 at Warren Central
S. 8 open
S. 15 at Columbus
S. 22 Germantown
S. 29 at Neshoba Central
O. 6 Cleveland Central
O. 13 Ridgeland
O. 20 at Canton
O. 26 at Callaway (Newell)
N. 3 Holmes Central
REGION 3-5A
BROOKHAVEN
Coach: Tommy Clopton
A. 18 Pearl
A. 25 at Lawrence County
S. 1 at South Pike
S. 8 McComb
S. 15 open
S. 22 at North Pike
S. 29 Laurel
O. 6 at Forest Hill (S.J.)
O. 13 Natchez
O. 20 at Wingfield (S.J.)
O. 27 South Jones
N. 3 at West Jones
FOREST HILL
Coach: Wade Calcote
A. 18 at St. Martin
A. 25 Jim Hill (S.J.)
S. 1 Harrison Central (S.J.)
S. 8 open
S. 15 Lanier (S.J.)
S. 22 West Jones (S.J.)
S. 29 at South Jones
O. 6 Brookhaven (S.J.)
O. 13 Wingfield (S.J.)
O. 20 at Laurel
O. 27 Natchez (S.J.)
N. 3 at North Pike
LAUREL
Coach: Todd Breland
A. 18 at Callaway
A. 26 Hattiesburg
S. 1 at Oak Grove
S. 8 Petal
S. 15 open
S. 22 South Jones
S. 29 at Brookhaven
O. 6 Wingfield
O. 13 at West Jones
O. 20 Forest Hill
O. 27 at North Pike
N. 3 Natchez
NATCHEZ
Coach: Roy Rigsby
A. 18 at Wilkinson County
A. 25 Jefferson County
S. 1 Port Gibson
S. 8 open
S. 15 at Jefferson Davis County
S. 22 Wingfield
S. 29 at West Jones
O. 6 South Jones
O. 13 at Brookhaven
O. 20 North Pike
O. 27 at Forest Hill (S.J.)
N. 3 at Laurel
NORTH PIKE
Coach: Chris Smith
A. 17 at Lawrence County
A. 25 at South Pike
S. 1 Franklin County
S. 8 Tylertown
S. 15 open
S. 22 Brookhaven
S. 29 at Wingfield (S.J.)
O. 6 West Jones
O. 13 at South Jones
O. 20 at Natchez
O. 27 Laurel
N. 3 Forest Hill
SOUTH JONES
Coach: Cory Reynolds
A. 18 at Sumrall
A. 25 Hancock
S. 1 at West Harrison
S. 8 at Northeast Jones
S. 15 Bay St. Louis
S. 22 at Laurel
S. 29 Forest Hill
O. 6 at Natchez
O. 13 North Pike
O. 20 West Jones
O. 27 at Brookhaven
N. 3 Wingfield
WEST JONES
Coach: Scott Pierson
A. 18 at Wayne County
A. 25 at Northeast Jones
S. 1 Quitman
S. 8 Bay Springs
S. 15 open
S. 22 at Forest Hill (S.J.)
S. 29 Natchez
O. 6 at North Pike
O. 13 Laurel
O. 20 at South Jones
O. 27 Wingfield
N. 3 Brookhaven
WINGFIELD
Coach: Joel Sinclair
A. 18 Heidelberg (S.J.)
A. 25 at Terry
S. 1 at Lanier (Newell)
S. 8 open
S. 15 Canton (N.J.)
S. 22 at Natchez
S. 29 North Pike (S.J.)
O. 6 at Laurel
O. 13 at Forest Hill
O. 20 Brookhaven (S.J.)
O. 27 at West Jones
N. 3 at South Jones
REGION 4-5A
GAUTIER
Coach: Chris Peterson
A. 18 Ocean Springs
A. 25 Moss Point
S. 1 at Hancock
S. 8 at Pascagoula
S. 15 open
S. 22 at Hattiesburg
S. 29 Long Beach
O. 6 at West Harrison
O. 13 Stone
O. 20 at Pearl River Central
O. 27 Picayune
N. 3 Wayne County
HATTIESBURG
Coach: Tony Vance
A. 19 at Petal
A. 26 at Laurel
S. 1 Moss Point
S. 8 Oak Grove
S. 15 open
S. 22 Gautier
S. 29 Stone
O. 6 at Pearl River Central
O. 13 at Wayne County
O. 20 at Picayune
O. 27 Long Beach
N. 3 at West Harrison
LONG BEACH
Coach: Forrest Williams
A. 17 at Pass Christian
A. 25 open
S. 1 at Bay St. Louis
S. 8 Vancleave
S. 15 Greene County
S. 22 at Pearl River Central
S. 29 at Gautier
O. 6 Wayne County
O. 13 Picayune
O. 20 West Harrison
O. 27 at Hattiesburg
N. 3 Stone
PEARL RIVER CENTRAL
Coach: Larry Dolan
A. 18 at Hancock
A. 25 at Poplarville
S. 1 Forrest Co. AHS
S. 8 open
S. 15 at St. Stanislaus
S. 22 Long Beach
S. 29 Wayne County
O. 6 Hattiesburg
O. 13 at West Harrison
O. 20 Gautier
O. 27 at Stone
N. 3 at Picayune
PICAYUNE
Coach: Dodd Lee
A. 18 at Poplarville
A. 25 D’Iberville
S. 1 Pascagoula
S. 8 at Gulfport
S. 15 open
S. 22 at Wayne County
S. 29 West Harrison
O. 6 at Stone
O. 13 at Long Beach
O. 20 Hattiesburg
O. 27 at Gautier
N. 3 Pearl River Central
STONE
Coach: John Feaster
A. 18 open
A. 25 Harrison Central
S. 1 at Biloxi
S. 8 Poplarville
S. 15 open
S. 22 West Harrison
S. 29 at Hattiesburg
O. 6 Picayune
O. 13 at Gautier
O. 20 Wayne County
O. 27 Pearl River Central
N. 3 at Long Beach
WAYNE COUNTY
Coach: Todd Mangum
A. 18 West Jones
A. 25 at Oak Grove
S. 1 Jefferson Davis County
S. 8 open
S. 15 at Moss Point
S. 22 Picayune
S. 29 at Pearl River Central
O. 6 at Long Beach
O. 13 Hattiesburg
O. 20 at Stone
O. 27 West Harrison
N. 3 at Gautier
WEST HARRISON
Coach: Tracy Rogers
A. 18 Bay St. Louis
A. 25 Vancleave
S. 1 South Jones
S. 8 at Pass Christian
S. 15 open
S. 22 at Stone
S. 29 at Picayune
O. 6 Gautier
O. 13 Pearl River Central
O. 20 at Long Beach
O. 27 at Wayne County
N. 3 Hattiesburg

 

CLASS 4A

REGION 1-4A
BYHALIA
Coach: Mark Fields
A. 18 at Holly Springs
A. 25 Coahoma County
S. 1 at New Site
S. 8 Independence
S. 15 at Caledonia
S. 22 open
S. 29 Corinth
O. 6 at New Albany
O. 13 Senatobia
O. 20 at Ripley
O. 27 at Tishomingo County
CORINTH
Coach: Todd Lowrey
A. 18 at Shannon
A. 25 Tupelo
S. 1 open
S. 8 at Center Hill
S. 15 Itawamba AHS
S. 22 at Kossuth
S. 29 at Byhalia
O. 6 Tishomingo County
O. 13 Ripley
O. 20 at New Albany
O. 27 Senatobia
NEW ALBANY
Coach: Jake Hill
A. 18 at Baldwyn
A. 25 at Itawamba AHS
S. 1 Pontotoc
S. 8 Amory
S. 15 at Kossuth
S. 22 East Union
S. 29 at Senatobia
O. 6 Byhalia
O. 13 at Tishomingo County
O. 20 Corinth
O. 27 at Ripley
RIPLEY
Coach: Sam Hathorn
A. 18 Itawamba AHS
A. 25 Kossuth
S. 1 Calhoun City
S. 8 at Louisville
S. 15 open
S. 22 at Pontotoc
S. 29 at Tishomingo County
O. 6 Senatobia
O. 13 at Corinth
O. 20 Byhalia
O. 27 New Albany
SENATOBIA
Coach: Brooks Oakley
A. 18 at Lake Cormorant
A. 25 Pontotoc
S. 1 at Independence
S. 8 Charleston
S. 15 Shannon
S. 22 open
S. 29 New Albany
O. 6 at Ripley
O. 13 at Byhalia
O. 20 Tishomingo County
O. 27 at Corinth
TISHOMINGO COUNTY
Coach: Ray Weeks
A. 18 at Alcorn Central
A. 25 McNairy Central (Tenn.)
S. 1 at Belmont
S. 8 Kossuth
S. 15 at Booneville
S. 22 Holly Springs
S. 29 Ripley
O. 6 at Corinth
O. 13 New Albany
O. 20 at Senatobia
O. 27 Byhalia
REGION 2-4A
AMORY
Coach: Allen Glenn
A. 18 at DeSoto Central
A. 25 Saltillo
S. 1 Aberdeen
S. 8 at New Albany
S. 15 Nettleton
S. 22 at Houston
S. 29 Itawamba AHS
O. 6 at Pontotoc
O. 13 at Shannon
O. 20 Caledonia
O. 27 at Mooreville
CALEDONIA
Coach: Ricky Kendrick
A. 18 at West Lowndes
A. 25 at Aberdeen
S. 1 open
S. 8 Choctaw County
S. 15 Byhalia
S. 22 New Hope
S. 29 at Shannon
O. 6 Mooreville
O. 13 at Pontotoc
O. 20 at Amory
O. 27 Itawamba AHS
ITAWAMBA AHS
Coach: Clint Hoots
A. 18 at Ripley
A. 25 New Albany
S. 1 at Saltillo
S. 8 Houston
S. 15 at Corinth
S. 22 Aberdeen
S. 29 at Amory
O. 6 Shannon
O. 13 at Mooreville
O. 20 Pontotoc
O. 27 at Caledonia
MOOREVILLE
Coach: Jimmy Young
A. 18 at Booneville
A. 25 North Pontotoc
S. 1 at Mantachie
S. 8 at East Union
S. 15 Belmont
S. 22 at South Pontotoc
S. 29 Pontotoc
O. 6 at Caledonia
O. 13 Itawamba AHS
O. 20 at Shannon
O. 27 Amory
PONTOTOC
Coach: Jeff Carter
A. 18 at Houston
A. 25 at Senatobia
S. 1 at New Albany
S. 8 Aberdeen
S. 15 at Oxford
S. 22 Ripley
S. 29 at Mooreville
O. 6 Amory
O. 13 Caledonia
O. 20 at Itawamba AHS
O. 27 Shannon
SHANNON
Coach: Daryl Carter
A. 18 Corinth
A. 25 at Horn Lake
S. 1 Noxubee County
S. 8 New Hope
S. 15 at Senatobia
S. 22 at Clarksdale
S. 29 Caledonia
O. 6 at Itawamba AHS
O. 13 Amory
O. 20 Mooreville
O. 27 at Pontotoc
REGION 3-4A
CLARKSDALE
Coach: Henry Johnson
A. 18 at Warren Central
A. 25 Greenville
S. 1 at Tupelo
S. 8 at South Panola
S. 15 Cleveland Central
S. 22 Shannon
S. 29 Yazoo City
O. 6 Coahoma County
O. 13 at Indianola Gentry
O. 20 at Tunica Rosa Fort
O. 27 Greenwood
GREENWOOD
Coach: Clinton Gatewood
A. 18 at Leflore County
A. 25 Holmes Central
S. 1 Cleveland Central
S. 8 at Greenville
S. 15 at Amanda Elzy
S. 22 Louisville
S. 29 Indianola Gentry
O. 6 Yazoo City
O. 13 at Tunica Rosa Fort
O. 20 open
O. 27 at Clarksdale
INDIANOLA GENTRY
Coach: Tavares Johnson
A. 19 Greenville
A. 25 at Port Gibson
S. 1 at Ruleville
S. 8 North Panola
S. 15 at Humphreys County
S. 22 at Leflore County
S. 29 at Greenwood
O. 6 Tunica Rosa Fort
O. 13 Clarksdale
O. 20 at Yazoo City
O. 27 Greenville O’Bannon
TUNICA ROSA FORT
Coach: Kwame Jackson
A. 18 at Lausanne (Tenn.)
A. 25 at North Panola
S. 1 open
S. 8 at Cleveland Central
S. 15 at Coahoma AHS
S. 22 Marks Palmer
S. 29 open
O. 6 at Indianola Gentry
O. 13 Greenwood
O. 20 Clarksdale
O. 27 at Yazoo City
YAZOO CITY
Coach: Tim Johnson
A. 18 at Mound Bayou JFK
A. 25 at Humphreys County
S. 1 Yazoo County
S. 8 at Crystal Springs
S. 15 Port Gibson
S. 22 at Amanda Elzy
S. 29 at Clarksdale
O. 6 at Greenwood
O. 13 open
O. 20 Indianola Gentry
O. 27 Tunica Rosa Fort
REGION 4-4A
KOSCIUSKO
Coach: Kelly Causey
A. 18 Neshoba Central
A. 25 Forest
S. 1 Ridgeland
S. 8 at Grenada
S. 15 at Winona
S. 22 Florence
S. 29 Leake Central
O. 6 at New Hope
O. 13 Noxubee County
O. 20 at Louisville
O. 27 Morton
LEAKE CENTRAL
Coach: Lee Woolridge
A. 18 Newton County
A. 25 at Leake County
S. 1 at West Lauderdale
S. 8 Canton
S. 15 Velma Jackson
S. 21 at Forest
S. 29 at Kosciusko
O. 6 open
O. 13 New Hope
O. 20 at Noxubee County
O. 27 Louisville
LOUISVILLE
Coach: M.C. Miller
A. 18 at Holmes Central
A. 25 West Point
S. 1 at Kemper County
S. 8 Ripley
S. 15 Grenada
S. 22 at Greenwood
S. 29 New Hope
O. 6 at Noxubee County
O. 13 at Forest
O. 20 Kosciusko
O. 27 at Leake Central
NEW HOPE
Coach: Kris Pickle
A. 18 at Forest
A. 25 West Lauderdale
S. 1 Houston
S. 8 at Shannon
S. 15 at Aberdeen
S. 22 at Caledonia
S. 29 at Louisville
O. 6 Kosciusko
O. 13 at Leake Central
O. 20 Jackson Prep
O. 27 Noxubee County
NOXUBEE COUNTY
Coach: Tyrone Shorter
A. 18 Starkville
A. 25 Columbus
S. 1 at Shannon
S. 9 at Meridian
S. 15 West Point
S. 22 at West Monroe (La.)
S. 29 open
O. 6 Louisville
O. 13 at Kosciusko
O. 20 Leake Central
O. 27 at New Hope
REGION 5-4A
MENDENHALL
Coach: Chucky Allen
A. 18 at Florence
A. 25 at Raymond
S. 1 Magee
S. 8 open
S. 15 Purvis
S. 22 at Raleigh
S. 29 Newton County
O. 6 NE Lauderdale
O. 13 at West Lauderdale
O. 20 Northeast Jones
O. 27 at Quitman
NEWTON COUNTY
Coach: Gene Mitchell
A. 18 at Leake Central
A. 25 Neshoba Central
S. 1 at Scott Central
S. 8 SE Lauderdale
S. 15 at Union
S. 22 Enterprise-Clarke
S. 29 at Mendenhall
O. 6 Quitman
O. 13 at NE Lauderdale
O. 20 West Lauderdale
O. 27 at Northeast Jones
NORTHEAST JONES
Coach: Keith Braddock
A. 18 at Taylorsville
A. 25 West Jones
S. 1 at Collins
S. 8 South Jones
S. 15 Bay Springs
S. 22 open
S. 29 at NE Lauderdale
O. 6 West Lauderdale
O. 13 at Quitman
O. 20 at Mendenhall
O. 27 Newton County
NE LAUDERDALE
Coach: Curt Blackburn
A. 18 Kemper County
A. 25 Enterprise-Clarke
S. 1 at SE Lauderdale
S. 8 at Jackson Academy
S. 15 Neshoba Central
S. 22 at Lamar School
S. 29 Northeast Jones
O. 6 at Mendenhall
O. 13 Newton County
O. 20 Quitman
O. 26 at West Lauderdale
QUITMAN
Coach: Steve Bynum
A. 18 at SE Lauderdale
A. 25 Kemper County
S. 1 at West Jones
S. 8 Greene County
S. 15 at Philadelphia
S. 22 at Bay Springs
S. 29 West Lauderdale
O. 6 at Newton County
O. 13 Northeast Jones
O. 20 at NE Lauderdale
O. 27 Mendenhall
WEST LAUDERDALE
Coach: Brock Clay
A. 18 at Greene County
A. 25 at New Hope
S. 1 Leake Central
S. 8 Neshoba Central
S. 15 at Kemper County
S. 22 SE Lauderdale
S. 29 at Quitman
O. 6 at Northeast Jones
O. 13 Mendenhall
O. 20 at Newton County
O. 26 NE Lauderdale
REGION 6-4A
FLORENCE
Coach: Steve Pruett
A. 18 Mendenhall
A. 25 at Crystal Springs
S. 1 at Terry
S. 8 Scott Central
S. 15 Forest
S. 22 at Kosciusko
S. 29 Richland
O. 6 at Raymond
O. 13 McComb
O. 20 South Pike
O. 27 at Lanier (N.J.)
LANIER
Coach: Michael Ashford
A. 18 at Morton
A. 25 Pass Christian (Hughes)
S. 1 Wingfield (Newell)
S. 8 Provine (Newell)
S. 15 at Forest Hill (S.J.)
S. 21 Magee (Newell)
S. 29 at Raymond
O. 6 McComb (Newell)
O. 13 at South Pike
O. 20 at Richland
O. 27 Florence (N.J.)
MCCOMB
Coach: Jeffery Gibson
A. 18 Port Gibson
A. 25 at Hazlehurst
S. 1 Tylertown
S. 8 at Brookhaven
S. 15 at Amite (La.)
S. 22 open
S. 29 South Pike
O. 6 at Lanier (Newell)
O. 13 at Florence
O. 20 Raymond
O. 27 Richland
RAYMOND
Coach: Robert Jacobs
A. 18 Terry
A. 25 Mendenhall
S. 1 open
S. 8 at Morton
S. 15 at Yazoo County
S. 22 Crystal Springs
S. 29 Lanier
O. 6 Florence
O. 13 Richland
O. 20 at McComb
O. 27 at South Pike
RICHLAND
Coach: Damon Bailey
A. 18 at Puckett
A. 25 Pisgah
S. 1 at Pelahatchie
S. 8 McLaurin
S. 15 Wesson
S. 22 Lake
S. 29 at Florence
O. 6 South Pike
O. 13 at Raymond
O. 20 Lanier
O. 27 at McComb
SOUTH PIKE
Coach: Brinson Wall
A. 18 at Franklin County
A. 25 North Pike
S. 1 Brookhaven
S. 8 Amite County
S. 15 at Tylertown
S. 22 at Jewel Sumner (La.)
S. 29 at McComb
O. 6 at Richland
O. 13 Lanier
O. 20 at Florence
O. 27 Raymond
REGION 7-4A
FORREST CO. AHS
Coach: Jeff Stockstill
A. 18 Vancleave
A. 25 at Perry Central
S. 1 at Pearl River Central
S. 8 Resurrection
S. 15 at West Marion
S. 22 Hazlehurst
S. 29 at Lawrence County
O. 6 Poplarville
O. 13 at Greene County
O. 20 Sumrall
O. 27 at Purvis
GREENE COUNTY
Coach: Michael King
A. 18 West Lauderdale
A. 25 George County
S. 1 at Vancleave
S. 8 at Quitman
S. 15 at Long Beach
S. 22 at Moss Point
S. 29 at Poplarville
O. 6 Purvis
O. 13 Forrest Co. AHS
O. 20 at Lawrence County
O. 27 Sumrall
LAWRENCE COUNTY
Coach: Jaymie Palmer
A. 17 North Pike
A. 25 Brookhaven
S. 1 at Raleigh
S. 8 at Bay St. Louis
S. 15 at Franklin County
S. 22 Collins
S. 29 Forrest Co. AHS
O. 6 at Sumrall
O. 13 at Purvis
O. 20 Greene County
O. 27 Poplarville
POPLARVILLE
Coach: Jay Beech
A. 18 Picayune
A. 25 Pearl River Central
S. 1 Seminary
S. 8 at Stone
S. 15 at Heidelberg
S. 22 open
S. 29 Greene County
O. 6 at Forrest Co. AHS
O. 13 at Sumrall
O. 20 Purvis
O. 27 at Lawrence County
PURVIS
Coach: Perry Wheat
A. 18 Oak Grove
A. 25 West Marion
S. 1 at Columbia Academy
S. 8 open
S. 15 at Mendenhall
S. 22 Seminary
S. 29 Sumrall
O. 6 at Greene County
O. 13 Lawrence County
O. 20 at Poplarville
O. 27 Forrest Co. AHS
SUMRALL
Coach: Shannon White
A. 18 South Jones
A. 25 Wesson
S. 1 at Sacred Heart
S. 8 at Enterprise-Clarke
S. 15 at Richton
S. 22 Pass Christian
S. 29 at Purvis
O. 6 Lawrence County
O. 13 Poplarville
O. 20 at Forrest Co. AHS
O. 27 at Greene County
REGION 8-4A
BAY ST. LOUIS
Coach: Benji Foreman
A. 18 at West Harrison
A. 25 at Lumberton
S. 1 Long Beach
S. 8 Lawrence County
S. 15 at South Jones
S. 22 open
S. 29 Pass Christian
O. 6 at St. Stanislaus
O. 13 Vancleave
O. 20 East Central
O. 27 at Moss Point
EAST CENTRAL
Coach: Seth Smith
A. 18 open
A. 25 Biloxi
S. 1 at George County
S. 8 Jefferson Davis County
S. 15 Hazlehurst
S. 22 open
S. 29 Moss Point
O. 6 at Pass Christian
O. 13 St. Stanislaus
O. 20 at Bay St. Louis
O. 27 at Vancleave
MOSS POINT
Coach: Eugene Harmon
A. 18 Pascagoula
A. 25 at Gautier
S. 1 at Hattiesburg
S. 9 at Bryd (La.)
S. 15 Wayne County
S. 22 Greene County
S. 29 at East Central
O. 6 at Vancleave
O. 13 Pass Christian
O. 20 at St. Stanislaus
O. 27 Bay St. Louis
PASS CHRISTIAN
Coach: Casey Wittman
A. 17 Long Beach
A. 25 at Lanier (Hughes)
S. 1 Perry Central
S. 8 West Harrison
S. 15 open
S. 22 at Sumrall
S. 29 at Bay St. Louis
O. 6 East Central
O. 13 at Moss Point
O. 20 at Vancleave
O. 27 St. Stanislaus
ST. STANISLAUS
Coach: Jeff Jordan
A. 18 at Biloxi
A. 25 open
S. 1 at St. Paul’s (Ala.)
S. 8 at St. Martin
S. 15 Pearl River Central
S. 22 MRA
S. 29 Vancleave
O. 6 Bay St. Louis
O. 13 at East Central
O. 20 Moss Point
O. 27 at Pass Christian
VANCLEAVE
Coach: Lavon Capers
A. 18 at Forrest Co. AHS
A. 25 at West Harrison
S. 1 Greene County
S. 8 at Long Beach
S. 15 Perry Central
S. 22 open
S. 29 at St. Stanislaus
O. 6 Moss Point
O. 13 at Bay St. Louis
O. 20 Pass Christian
O. 27 East Central

 

CLASS 3A

REGION 1-3A
ALCORN CENTRAL
Coach: Brandon Cherry
A. 18 Tishomingo County
A. 25 at Middleton (Tenn.)
S. 1 Thrasher
S. 8 Hatley
S. 15 at East Union
S. 22 at New Site
S. 29 at Mantachie
O. 6 Booneville
O. 13 Belmont
O. 20 at North Pontotoc
O. 27 Kossuth
BELMONT
Coach: Jason Coker
A. 18 Smithville
A. 25 South Pontotoc
S. 1 Tishomingo County
S. 8 open
S. 15 at Mooreville
S. 22 at Red Bay (Ala.)
S. 29 at North Pontotoc
O. 6 Mantachie
O. 13 at Alcorn Central
O. 20 at Kossuth
O. 27 Booneville
BOONEVILLE
Coach: Mike Mattox
A. 18 Mooreville
A. 25 Baldwyn
S. 1 at Nettleton
S. 8 at Saltillo
S. 15 Tishomingo County
S. 22 open
S. 29 Kossuth
O. 6 at Alcorn Central
O. 13 at North Pontotoc
O. 20 Manatchie
O. 27 at Belmont
KOSSUTH
Coach: Brian Kelly
A. 18 Independence
A. 25 at Ripley
S. 1 Baldwyn
S. 8 at Tishomingo County
S. 15 New Albany
S. 22 Corinth
S. 29 at Booneville
O. 6 North Pontotoc
O. 13 at Mantachie
O. 20 Belmont
O. 27 at Alcorn Central
MANTACHIE
Coach: T.J. Seago
A. 18 at Nettleton
A. 25 Holly Springs
S. 1 Mooreville
S. 8 at New Site
S. 15 Hatley
S. 22 Macon Road Baptist (Tenn.)
S. 29 Alcorn Central
O. 6 at Belmont
O. 13 Kossuth
O. 20 at Booneville
O. 27 North Pontotoc
NORTH PONTOTOC
Coach: Andy Crotwell
A. 18 at Saltillo
A. 25 at Mooreville
S. 1 Okolona
S. 8 South Pontotoc
S. 15 at Independence
S. 22 at Baldwyn
S. 29 Belmont
O. 6 at Kossuth
O. 13 Booneville
O. 20 Alcorn Central
O. 27 at Mantachie
REGION 2-3A
COAHOMA AHS
Coach: Jeremiah Brassell
A. 18 at Hollandale Simmons
A. 25 Strayhorn
S. 1 at West Tallahatchie
S. 8 at Coahoma County
S. 15 Tunica Rosa Fort
S. 22 West Bolivar
S. 29 Marks Palmer
O. 6 at North Panola
O. 13 at Water Valley
O. 20 Holly Springs
O. 27 Independence
HOLLY SPRINGS
Coach: Donald Deans
A. 18 Byhalia
A. 25 at Mantachie
S. 1 Ashland
S. 8 at Strayhorn
S. 15 J.Z. George
S. 22 at Tishomingo County
S. 29 at Water Valley
O. 6 Independence
O. 13 at North Panola
O. 20 at Coahoma AHS
O. 27 Marks Palmer
INDEPENDENCE
Coach: Richard Russo
A. 18 at Kossuth
A. 25 Northpoint Christian
S. 1 Senatobia
S. 8 at Byhalia
S. 15 North Pontotoc
S. 22 at Strayhorn
S. 29 North Panola
O. 6 at Holly Springs
O. 13 Marks Palmer
O. 20 Water Valley
O. 27 at Coahoma AHS
MARKS PALMER
Coach: Billy Fields
A. 18 Middle College (Tenn.)
A. 25 West Bolivar
S. 1 at Holmes Central
S. 8 Amanda Elzy
S. 15 open
S. 22 at Tunica Rosa Fort
S. 29 at Coahoma AHS
O. 6 Water Valley
O. 13 at Independence
O. 20 North Panola
O. 27 at Holly Springs
NORTH PANOLA
Coach: Carl Diffee
A. 18 Coahoma County
A. 25 Tunica Rosa Fort
S. 1 at Lafayette
S. 8 at Indianola Gentry
S. 15 open
S. 22 Memphis Mitchell
S. 29 at Independence
O. 6 Coahoma AHS
O. 13 Holly Springs
O. 20 at Marks Palmer
O. 27 at Water Valley
WATER VALLEY
Coach: Brad Embry
A. 18 at Eupora
A. 25 Coffeeville
S. 1 J.Z. George
S. 8 Bruce
S. 15 at Calhoun City
S. 22 at Winona
S. 29 Holly Springs
O. 6 at Marks Palmer
O. 13 Coahoma AHS
O. 20 at Independence
O. 27 North Panola
REGION 3-3A
AMANDA ELZY
Coach: Andrew Davis
A. 18 Leland
A. 25 Leflore County
S. 1 at Greenville O’Bannon
S. 8 at Marks Palmer
S. 15 Greenwood
S. 22 Yazoo City
S. 29 at Charleston
O. 6 Humphreys County
O. 13 at Yazoo County
O. 20 at Ruleville
O. 27 J.Z. George
CHARLESTON
Coach: Scott Martin
A. 18 at West Bolivar
A. 25 Lafayette
S. 1 Horn Lake
S. 8 at Senatobia
S. 15 at West Tallahatchie
S. 22 at Eupora
S. 29 Amanda Elzy
O. 6 at J.Z. George
O. 13 Ruleville
O. 20 at Humphreys County
O. 26 Yazoo County
HUMPHREYS COUNTY
Coach: Homer Body
A. 18 at South Delta
A. 25 Yazoo City
S. 1 at Leland
S. 8 Leflore County
S. 15 Indianola Gentry
S. 22 open
S. 29 Yazoo County
O. 6 at Amanda Elzy
O. 13 J.Z. George
O. 20 Charleston
O. 27 at Ruleville
J.Z. GEORGE
Coach: Ben Burton
A. 18 at Okolona
A. 25 Noxapater
S. 1 at Water Valley
S. 8 Winona
S. 15 at Holly Springs
S. 22 East Webster
S. 29 at Ruleville
O. 6 Charleston
O. 13 at Humphreys County
O. 20 Yazoo County
O. 27 at Amanda Elzy
RULEVILLE
Coach: Mario Lane
A. 18 Philadelphia
A. 25 at Shelby Broad Street
S. 1 Indianola Gentry
S. 8 Greenville O’Bannon
S. 15 at Leflore County
S. 22 open
S. 29 J.Z. George
O. 6 at Yazoo County
O. 13 at Charleston
O. 20 Amanda Elzy
O. 27 Humphreys County
YAZOO COUNTY
Coach: Robert Dobbs
A. 18 at Murrah (N.J.)
A. 25 Germantown
S. 1 at Yazoo City
S. 8 Velma Jackson
S. 15 Raymond
S. 22 open
S. 29 at Humphreys County
O. 6 Ruleville
O. 13 Amanda Elzy
O. 20 at J.Z. George
O. 26 at Charleston
REGION 4-3A
ABERDEEN
Coach: Eric Spann
A. 18 Bruce
A. 25 Caledonia
S. 1 at Amory
S. 8 at Pontotoc
S. 15 New Hope
S. 22 at Itawamba AHS
S. 29 Nettleton
O. 6 at Choctaw County
O. 13 at Hatley
O. 20 Houston
O. 27 South Pontotoc
CHOCTAW COUNTY
Coach: Ben Ashley
A. 18 at East Webster
A. 25 Winona
A. 31 at Choctaw Central
S. 8 at Caledonia
S. 15 Eupora
S. 22 open
S. 29 Houston
O. 6 Aberdeen
O. 13 at Nettleton
O. 20 at South Pontotoc
O. 27 Hatley
HATLEY
Coach: Ken Adams
A. 17 Nanih Waiya
A. 25 at Smithville
S. 1 Hamilton
S. 8 at Alcorn Central
S. 15 at Mantachie
S. 22 open
S. 29 at South Pontotoc
O. 6 at Houston
O. 13 Aberdeen
O. 20 Nettleton
O. 27 at Choctaw County
HOUSTON
Coach: Ty Hardin
A. 18 Pontotoc
A. 25 at Calhoun City
S. 1 at New Hope
S. 8 at Itawamba AHS
S. 15 open
S. 22 Amory
S. 29 at Choctaw County
O. 6 Hatley
O. 13 South Pontotoc
O. 20 at Aberdeen
O. 26 Nettleton
NETTLETON
Coach: Ken Topps
A. 18 Mantachie
A. 25 at Hamilton
S. 1 Booneville
S. 8 Baldwyn
S. 15 at Amory
S. 22 open
S. 29 at Aberdeen
O. 6 South Pontotoc
O. 13 Choctaw County
O. 20 at Hatley
O. 26 at Houston
SOUTH PONTOTOC
Coach: Michael Bradley
A. 17 Vardaman
A. 25 at Belmont
S. 1 East Union
S. 8 at North Pontotoc
S. 15 at Bruce
S. 22 Mooreville
S. 29 Hatley
O. 6 at Nettleton
O. 13 at Houston
O. 20 Choctaw County
O. 27 at Aberdeen
REGION 5-3A
CHOCTAW CENTRAL
Coach: Anthony Thames
A. 18 at Union
A. 25 Cherokee (N.C.)
A. 31 Choctaw County
S. 8 at Newton
S. 15 at Lake
S. 21 Philadelphia
S. 29 at Forest
O. 6 Morton
O. 13 at Kemper County
O. 20 open
O. 27 SE Lauderdale
FOREST
Coach: Jonathan Worrell
A. 18 New Hope
A. 25 at Kosciusko
S. 1 Jackson Prep
S. 8 at Ridgeland
S. 15 at Florence
S. 21 Leake Central
S. 29 Choctaw Central
O. 6 at SE Lauderdale
O. 13 Louisville
O. 20 Morton
O. 27 at Kemper County
KEMPER COUNTY
Coach: Josh Pulphus
A. 18 at NE Lauderdale
A. 25 at Quitman
S. 1 Louisville
S. 8 at Philadelphia
S. 15 West Lauderdale
S. 22 Wilkinson County
S. 29 at Morton
O. 6 open
O. 13 Choctaw Central
O. 20 at SE Lauderdale
O. 27 Forest
MORTON
Coach: Ty Weems
A. 18 Lanier
A. 25 Scott Central
S. 1 at Bay Springs
S. 8 Raymond
S. 15 at Collins
S. 22 Pelahatchie
S. 29 Kemper County
O. 6 at Choctaw Central
O. 13 SE Lauderdale
O. 20 at Forest
O. 27 at Kosciusko
SE LAUDERDALE
Coach: Charles Black
A. 18 Quitman
A. 25 Heidelberg
S. 1 NE Lauderdale
S. 8 at Newton County
S. 15 at Scott Central
S. 22 at West Lauderdale
S. 29 at Philadelphia
O. 6 Forest
O. 13 at Morton
O. 20 Kemper County
O. 27 at Choctaw Central
REGION 6-3A
CRYSTAL SPRINGS
Coach: Tim McNair
A. 18 at Wesson
A. 25 Florence
S. 1 Hazlehurst
S. 8 Yazoo City
S. 15 at Amite County
S. 22 at Raymond
S. 29 Raleigh
O. 6 at McLaurin
O. 13 Velma Jackson
O. 20 Magee
O. 27 at St. Andrew’s
MAGEE
Coach: Tom Coats
A. 18 Jefferson County
A. 25 North Forrest
S. 1 at Mendenhall
S. 8 at Collins
S. 15 Newton
S. 21 at Lanier (Newell)
S. 29 Velma Jackson
O. 6 at Raleigh
O. 13 St. Andrew’s
O. 20 at Crystal Springs
O. 27 McLaurin
MCLAURIN
Coach: Sid Wheatley
A. 18 at Bogue Chitto
A. 25 Loyd Star
S. 1 at Sebastopol
S. 8 at Richland
S. 15 Enterprise-Lincoln
S. 22 Puckett
S. 29 at St. Andrew’s
O. 6 Crystal Springs
O. 13 Raleigh
O. 20 at Velma Jackson
O. 27 at Magee
RALEIGH
Coach: Chad Collums
A. 18 at Mize
A. 25 Taylorsville
S. 1 Lawrence County
S. 8 West Marion
S. 15 at Seminary
S. 22 Mendenhall
S. 29 at Crystal Springs
O. 6 Magee
O. 13 at McLaurin
O. 20 at St. Andrew’s
O. 27 Velma Jackson
ST. ANDREW’S
Coach: Johnny Nichols
A. 18 open
A. 25 at Riverside
S. 1 at Pisgah
S. 8 Madison St. Joseph
S. 15 at Mize
S. 22 Hartfield Academy
S. 29 McLaurin
O. 6 at Velma Jackson
O. 13 at Magee
O. 20 Raleigh
O. 27 Crystal Springs
VELMA JACKSON
Coach: Bernard Euell
A. 17 Ridgeland
A. 25 at Canton
S. 1 Provine
S. 8 at Yazoo County
S. 15 at Leake Central
S. 22 open
S. 29 at Magee
O. 6 St. Andrew’s
O. 13 at Crystal Springs
O. 20 McLaurin
O. 27 at Raleigh
REGION 7-3A
FRANKLIN COUNTY
Coach: Trey Woodard
A. 18 South Pike
A. 25 at Seminary
S. 1 at North Pike
S. 8 at Lumberton
S. 15 Lawrence County
S. 22 Jefferson Davis County
S. 29 at Wilkinson County
O. 6 Hazlehurst
O. 13 Port Gibson
O. 20 open
O. 27 at Jefferson County
HAZLEHURST
Coach: Todd McDaniel
A. 18 Canton
A. 25 McComb
S. 1 at Crystal Springs
S. 8 Callaway
S. 15 at East Central
S. 22 at Forrest Co. AHS
S. 29 open
O. 6 at Franklin County
O. 13 at Wilkinson County
O. 20 Jefferson County
O. 27 Port Gibson
JEFFERSON COUNTY
Coach: James Herrington
A. 18 at Magee
A. 25 at Natchez
S. 1 Amite County
S. 8 South Delta
S. 15 Terry
S. 22 open
S. 29 at Port Gibson
O. 6 Wilkinson County
O. 13 open
O. 20 at Hazlehurst
O. 27 Franklin County
PORT GIBSON
Coach: Harry Brown
A. 18 at McComb
A. 25 Indianola Gentry
S. 1 at Natchez
S. 8 Terry
S. 15 at Yazoo City
S. 22 Amite County
S. 29 Jefferson County
O. 6 open
O. 13 at Franklin County
O. 20 Wilkinson County
O. 27 at Hazlehurst
WILKINSON COUNTY
Coach: Kenneth Brown
A. 18 Natchez
A. 25 at Amite County
S. 1 open
S. 8 at Heidelberg
S. 15 St. Charles (La.)
S. 22 at Kemper County
S. 29 Franklin County
O. 6 at Jefferson County
O. 13 Hazlehurst
O. 20 at Port Gibson
O. 27 open
REGION 8-3A
COLUMBIA
Coach: James Harvey
A. 18 Richton
A. 25 at East Marion
S. 1 at North Forrest
S. 8 at Perry Central
S. 15 Taylorsville
S. 22 open
S. 29 Wesson
O. 6 at Tylertown
O. 13 at Jefferson Davis County
O. 19 West Marion
O. 27 Seminary
JEFFERSON DAVIS COUNTY
Coach: Lance Mancuso
A. 18 vs. Harrison Central (at Gulfport)
A. 25 Collins
S. 1 at Wayne County
S. 8 at East Central
S. 15 Natchez
S. 22 at Franklin County
S. 29 Tylertown
O. 6 at West Marion
O. 13 Columbia
O. 20 at Seminary
O. 27 Wesson
SEMINARY
Coach: Brian Rials
A. 18 Collins
A. 25 Franklin County
S. 1 at Poplarville
S. 8 at Taylorsville
S. 15 Raleigh
S. 22 at Purvis
S. 29 West Marion
O. 6 at Wesson
O. 13 at Tylertown
O. 20 Jefferson Davis County
O. 27 at Columbia
TYLERTOWN
Coach: Osborne Holmes
A. 18 D’Iberville
A. 25 at St. Martin
S. 1 at McComb
S. 8 at North Pike
S. 15 South Pike
S. 22 Franklinton (La.)
S. 29 at Jefferson Davis County
O. 6 Columbia
O. 13 Seminary
O. 20 at Wesson
O. 27 at West Marion
WESSON
Coach: Jeremy Loy
A. 18 Crystal Springs
A. 25 at Sumrall
S. 1 Bogue Chitto
S. 8 at Loyd Star
S. 15 at Richland
S. 22 Mize
S. 29 at Columbia
O. 6 Seminary
O. 13 at West Marion
O. 20 Tylertown
O. 27 at Jefferson Davis County
WEST MARION
Coach: Brad Duncan
A. 17 at Presbyterian Christian
A. 25 at Purvis
S. 1 East Marion
S. 8 at Raleigh
S. 15 Forrest Co. AHS
S. 22 Columbia Academy
S. 29 at Seminary
O. 6 Jefferson Davis County
O. 13 Wesson
O. 19 at Columbia
O. 27 Tylertown

 

CLASS 2A

REGION 1-2A
BALDWYN
Coach: Michael Gray
A. 18 New Albany
A. 25 at Booneville
S. 1 at Kossuth
S. 8 at Nettleton
S. 15 Saltillo
S. 22 North Pontotoc
S. 29 Strayhorn
O. 6 at Bruce
O. 13 Walnut
O. 19 at East Union
O. 27 open
BRUCE
Coach: Clint Faust
A. 18 at Aberdeen
A. 25 at Vardaman
S. 1 Coffeeville
S. 8 at Water Valley
S. 15 South Pontotoc
S. 22 Calhoun City
S. 29 at East Union
O. 6 Baldwyn
O. 13 at Strayhorn
O. 20 Falkner
O. 27 Walnut
EAST UNION
Coach: Kevin Walton
A. 18 Falkner
A. 25 at Ashland
S. 1 at South Pontotoc
S. 8 Mooreville
S. 15 Alcorn Central
S. 22 at New Albany
S. 29 Bruce
O. 6 at Walnut
O. 13 New Site
O. 19 Baldwyn
O. 27 at Strayhorn
STRAYHORN
Coach: Tim Beard
A. 18 at Winona
A. 25 at Coahoma AHS
S. 1 Magnolia Heights
S. 8 Holly Springs
S. 15 at East Webster
S. 22 Independence
S. 29 at Baldwyn
O. 6 open
O. 13 Bruce
O. 20 at Walnut
O. 27 East Union
WALNUT
Coach: John Meeks
A. 18 Ashland
A. 25 at Falkner
S. 1 Byers
S. 8 Middleton (Tenn.)
S. 15 at New Site
S. 22 at Fayette Academy (Tenn.)
S. 29 open
O. 6 East Union
O. 13 at Baldwyn
O. 20 Strayhorn
O. 27 at Bruce
REGION 2-2A
CALHOUN CITY
Coach: Perry Liles
A. 18 at Coffeeville
A. 25 Houston
S. 1 at Ripley
S. 8 West Bolivar
S. 15 Water Valley
S. 22 at Bruce
S. 29 open
O. 6 at East Webster
O. 13 Winona
O. 20 at Leflore County
O. 27 Eupora
EAST WEBSTER
Coach: Ron Price
A. 18 Choctaw County
A. 25 at Okolona
S. 1 Smithville
S. 8 at Starkville Academy
S. 15 Strayhorn
S. 22 at J.Z. George
S. 29 at Eupora
O. 6 Calhoun City
O. 13 open
O. 20 at Winona
O. 27 Leflore County
EUPORA
Coach: Stephen Edwards
A. 18 Water Valley
A. 25 Newton
S. 1 French Camp
S. 8 West Tallahatchie
S. 15 at Choctaw County
S. 22 Charleston
S. 29 East Webster
O. 6 at Winona
O. 13 Leflore County
O. 20 open
O. 27 at Calhoun City
LEFLORE COUNTY
Coach: Eric House
A. 18 Greenwood
A. 25 at Amanda Elzy
S. 1 at South Delta
S. 8 at Humphreys County
S. 15 Ruleville
S. 22 Indianola Gentry
S. 29 Winona
O. 6 open
O. 13 at Eupora
O. 20 Calhoun City
O. 27 at East Webster
WINONA
Coach: Joey Tompkins
A. 18 Strayhorn
A. 25 at Choctaw County
S. 1 at Nanih Waiya
S. 8 at J.Z. George
S. 15 Kosciusko
S. 22 Water Valley
S. 29 at Leflore County
O. 6 Eupora
O. 13 at Calhoun City
O. 20 East Webster
O. 27 open
REGION 3-2A
COAHOMA COUNTY
Coach: Malcolm Jones
A. 18 at North Panola
A. 25 at Byhalia
S. 1 Shelby Broad Street
S. 8 Coahoma AHS
S. 15 at Riverside
S. 22 at South Delta
S. 30 Greenville O’Bannon
O. 6 Clarksdale
O. 13 Leland
O. 20 at West Bolivar
O. 26 West Tallahatchie
GREENVILLE O’BANNON
Coach: Charles Moore
A. 18 at Shelby Broad Street
A. 25 Ray Brooks
S. 1 Amanda Elzy
S. 8 at Ruleville
S. 15 at South Delta
S. 22 Riverside
S. 29 at Coahoma County
O. 6 Leland
O. 13 at West Bolivar
O. 20 West Tallahatchie
O. 27 at Indianola Gentry
LELAND
Coach: Terry Bernard
A. 18 at Amanda Elzy
A. 25 at Shaw
S. 1 Humphreys County
S. 8 Mound Bayou JFK
S. 15 at West Bolivar
S. 22 at West Tallahatchie
S. 29 open
O. 6 at Greenville O’Bannon
O. 13 at Coahoma County
O. 20 Riverside
O. 27 South Delta
RIVERSIDE
Coach: Quintarius McCray
A. 18 at Greenville St. Joseph
A. 25 St. Andrew’s
S. 1 Durant
S. 8 at Greenville Christian
S. 15 Coahoma County
S. 22 at Greenville O’Bannon
S. 29 South Delta
O. 6 at West Tallahatchie
O. 13 open
O. 20 at Leland
O. 27 West Bolivar
SOUTH DELTA
Coach: Derrick Hooker
A. 18 Humphreys County
A. 25 at Mound Bayou JFK
S. 1 Leflore County
S. 8 at Jefferson County
S. 15 Greenville O’Bannon
S. 22 Coahoma County
S. 29 at Riverside
O. 6 West Bolivar
O. 13 at West Tallahatchie
O. 20 at Hollandale Simmons
O. 27 at Leland
WEST BOLIVAR
Coach: Nakita Johnson
A. 18 Charleston
A. 25 at Marks Palmer
S. 1 Shaw
S. 8 at Calhoun City
S. 15 Leland
S. 22 at Coahoma AHS
S. 29 at West Tallahatchie
O. 6 at South Delta
O. 13 Greenville O’Bannon
O. 20 Coahoma County
O. 27 at Riverside
WEST TALLAHATCHIE
Coach: Lorenzo Pimpton
A. 18 at Shaw
A. 25 at Durant
S. 1 Coahoma AHS
S. 8 at Eupora
S. 15 Charleston
S. 22 Leland
S. 29 West Bolivar
O. 6 Riverside
O. 13 South Delta
O. 20 at Greenville O’Bannon
O. 26 at Coahoma County
REGION 4-2A
LAKE
Coach: Tate Hanna
A. 18 at Pelahatchie
A. 25 Sebastopol
S. 1 at Clarkdale
S. 8 Pisgah
S. 15 Choctaw Central
S. 22 at Richland
S. 29 at Union
O. 6 open
O. 13 Scott Central
O. 20 at Philadelphia
O. 27 Newton
NEWTON
Coach: Ryan Smith
A. 18 at Madison St. Joseph
A. 25 at Eupora
S. 1 Lamar School
S. 8 Choctaw Central
S. 15 at Magee
S. 22 open
S. 29 Scott Central
O. 6 at Philadelphia
O. 12 at Bay Springs
O. 20 Union
O. 27 at Lake
PHILADELPHIA
Coach: Teddy Dyess
A. 18 at Ruleville
A. 25 at Bay Springs
S. 1 at Neshoba Central
S. 8 Kemper County
S. 15 Quitman
S. 21 at Choctaw Central
S. 29 SE Lauderdale
O. 6 Newton
O. 12 at Union
O. 20 Lake
O. 27 at Scott Central
SCOTT CENTRAL
Coach: Jim Nowell
A. 18 at Enterprise-Clarke
A. 25 at Morton
S. 1 Newton County
S. 8 at Florence
S. 15 SE Lauderdale
S. 22 at Sebastopol
S. 29 at Newton
O. 6 Union
O. 13 at Lake
O. 20 at Pelahatchie
O. 27 Philadelphia
UNION
Coach: Brad Breland
A. 18 Choctaw Central
A. 25 at Nanih Waiya
S. 1 Noxapater
S. 8 open
S. 15 Newton County
S. 22 at Madison St. Joseph
S. 29 Lake
O. 6 at Scott Central
O. 12 Philadelphia
O. 20 at Newton
O. 26 at Enterprise-Clarke
REGION 5-2A
BAY SPRINGS
Coach: Dan Brady
A. 17 Stringer
A. 25 Philadelphia
S. 1 Morton
S. 8 at West Jones
S. 15 at Northeast Jones
S. 22 Quitman
S. 28 Taylorsville
O. 6 at Clarkdale
O. 12 Newton
O. 20 at Enterprise-Clarke
O. 26 Heidelberg
CLARKDALE
Coach: Wes Roy
A. 18 Sebastopol
A. 25 at Stringer
S. 1 Lake
S. 8 at Enterprise-Lincoln
S. 15 at Puckett
S. 22 Richton
S. 29 at Enterprise-Clarke
O. 6 Bay Springs
O. 13 at Heidelberg
O. 20 St. Patrick
O. 27 Taylorsville
ENTERPRISE-CLARKE
Coach: Kelly Jimmerson
A. 18 Scott Central
A. 25 at NE Lauderdale
S. 1 at Stringer
S. 8 Sumrall
S. 15 North Forrest
S. 22 at Newton County
S. 29 Clarkdale
O. 6 at Heidelberg
O. 13 at Taylorsville
O. 20 Bay Springs
O. 26 Union
HEIDELBERG
Coach: Darius Dear
A. 18 at Wingfield (S.J.)
A. 25 at SE Lauderdale
S. 1 Lumberton
S. 8 Wilkinson County
S. 15 Poplarville
S. 22 at North Forrest
S. 29 at Collins
O. 6 Enterprise-Clarke
O. 13 Clarkdale
O. 20 at Taylorsville
O. 26 at Bay Springs
TAYLORSVILLE
Coach: Chuck Robertson
A. 18 Northeast Jones
A. 25 at Raleigh
S. 1 Mize
S. 8 Seminary
S. 15 at Columbia
S. 22 at Perry Central
S. 29 at Bay Springs
O. 6 Lumberton
O. 13 Enterprise-Clarke
O. 20 Heidelberg
O. 27 at Clarkdale
REGION 6-2A
MADISON ST. JOSEPH
Coach: Todd Lott
A. 18 Newton
A. 25 at Tri-County Academy
S. 1 Jackson Academy
S. 8 at St. Andrew’s
S. 15 at Jackson Prep
S. 22 Union
S. 29 at Pelahatchie
O. 6 Mize
O. 13 Canton Academy
O. 20 at Puckett
O. 27 Pisgah
MIZE
Coach: Kenny Robinson
A. 18 Raleigh
A. 25 Mount Olive
S. 1 at Taylorsville
S. 8 at Stringer
S. 15 St. Andrew’s
S. 22 at Wesson
S. 29 Enterprise-Lincoln
O. 6 at Madison St. Joseph
O. 13 Puckett
O. 20 at Pisgah
O. 27 Pelahatchie
PELAHATCHIE
Coach: Sam Williams
A. 18 Lake
A. 25 at Hartfield Academy
S. 1 Richland
S. 8 at West Lincoln
S. 15 at Mount Olive
S. 22 at Morton
S. 29 Madison St. Joseph
O. 6 at Puckett
O. 13 Pisgah
O. 20 Scott Central
O. 27 at Mize
PISGAH
Coach: Michael Granberry
A. 18 Hartfield Academy
A. 25 at Richland
S. 1 St. Andrew’s
S. 8 at Lake
S. 15 West Lincoln
S. 22 at Loyd Star
S. 29 Puckett
O. 6 at Bogue Chitto
O. 13 at Pelahatchie
O. 20 Mize
O. 27 at Madison St. Joseph
PUCKETT
Coach: Jason Goodwin
A. 18 Richland
A. 25 at Enterprise-Lincoln
S. 1 West Lincoln
S. 8 Salem
S. 15 Clarkdale
S. 22 at McLaurin
S. 29 at Pisgah
O. 6 Pelahatchie
O. 13 at Mize
O. 20 Madison St. Joseph
O. 27 open
REGION 7-2A
AMITE COUNTY
Coach: Reginald Lumpkin
A. 18 East Marion
A. 25 Wilkinson County
S. 1 at Jefferson County
S. 8 at South Pike
S. 15 Crystal Springs
S. 22 at Port Gibson
S. 29 at West Lincoln
O. 6 Loyd Star
O. 13 Bogue Chitto
O. 20 at Enterprise-Lincoln
O. 27 open
BOGUE CHITTO
Coach: Gareth Sartin
A. 18 McLaurin
A. 25 open
S. 1 at Wesson
S. 8 at Mount Olive
S. 15 Salem
S. 22 at St. Patrick
S. 29 at Loyd Star
O. 6 Pisgah
O. 13 at Amite County
O. 20 West Lincoln
O. 27 Enterprise-Lincoln
ENTERPRISE-LINCOLN
Coach: Brooks Burns
A. 18 Salem
A. 25 Puckett
S. 1 at Richton
S. 8 Clarkdale
S. 15 at McLaurin
S. 22 open
S. 29 at Mize
O. 6 West Lincoln
O. 13 at Loyd Star
O. 20 Amite County
O. 27 at Bogue Chitto
LOYD STAR
Coach: Brian Ford
A. 18 Sacred Heart
A. 25 at McLaurin
S. 1 at Salem
S. 8 Wesson
S. 15 at Stringer
S. 22 Pisgah
S. 29 Bogue Chitto
O. 6 at Amite County
O. 13 Enterprise-Lincoln
O. 20 open
O. 27 at West Lincoln
WEST LINCOLN
Coach: B.J. Smithhart
A. 18 Mount Olive
A. 25 at Salem
S. 1 at Puckett
S. 8 Pelahatchie
S. 15 at Pisgah
S. 22 Stringer
S. 29 Amite County
O. 6 at Enterprise-Lincoln
O. 13 open
O. 20 at Bogue Chitto
O. 27 Loyd Star
REGION 8-2A
COLLINS
Coach: Eric Booth
A. 18 at Seminary
A. 25 at Jefferson Davis County
S. 1 Northeast Jones
S. 8 Magee
S. 15 Morton
S. 22 at Lawrence County
S. 29 Heidelberg
O. 6 North Forrest
O. 13 at Richton
O. 20 Perry Central
O. 27 at St. Patrick
NORTH FORREST
Coach: Anthony Dillon
A. 18 Lumberton
A. 25 at Magee
S. 1 Columbia
S. 8 at Sacred Heart
S. 15 at Enterprise-Clarke
S. 22 Heidelberg
S. 29 St. Patrick
O. 6 at Collins
O. 13 East Marion
O. 20 Richton
O. 27 at Perry Central
PERRY CENTRAL
Coach: Chip Bilderback
A. 18 Resurrection
A. 25 Forrest Co. AHS
S. 1 at Pass Christian
S. 8 Columbia
S. 15 at Vancleave
S. 22 Taylorsville
S. 29 at Richton
O. 6 open
O. 13 St. Patrick
O. 20 at Collins
O. 27 North Forrest
RICHTON
Coach: Chuck Maxie
A. 18 at Columbia
A. 25 Sacred Heart
S. 1 Enterprise-Lincoln
S. 8 at East Marion
S. 15 Sumrall
S. 22 at Clarkdale
S. 29 Perry Central
O. 6 at St. Patrick
O. 13 Collins
O. 20 at North Forrest
O. 27 open
ST. PATRICK
Coach: Jim Bloomfield
A. 18 at Snook Christian (Ala.)
A. 25 open
S. 1 Mount Olive
S. 8 Pope John Paul (La.)
S. 15 at Sacred Heart
S. 22 Bogue Chitto
S. 29 at North Forrest
O. 6 Richton
O. 13 at Perry Central
O. 20 at Clarkdale
O. 27 Collins

 

CLASS 1A

REGION 1-1A
ASHLAND
Coach: Eric Rice
A. 18 at Walnut
A. 25 East Union
S. 1 at Holly Springs
S. 8 Hickory Flat
S. 15 Okolona
S. 22 at Biggersville
S. 29 Falkner
O. 6 at Thrasher
O. 13 Smithville
O. 20 at Potts Camp
O. 27 Tupelo Christian
N. 3 at Byers
BIGGERSVILLE
Coach: Stan Platt
A. 18 Middleton (Tenn.)
A. 25 at New Site
S. 1 open
S. 8 Tupelo Christian
S. 15 Rossville Academy (Tenn.)
S. 22 Ashland
S. 29 Thrasher
O. 6 at Potts Camp
O. 13 Byers
O. 20 at Okolona
O. 27 at Falkner
N. 3 at Smithville
BYERS
Coach: Christopher Daniels
A. 17 Hickory Flat
A. 25 at Coldwater
S. 1 at Walnut
S. 8 at Okolona
S. 15 Falkner
S. 22 at Smithville
S. 29 Tupelo Christian
O. 6 Coldwater
O. 13 at Biggersville
O. 20 Thrasher
O. 27 at Potts Camp
N. 3 Ashland
FALKNER
Coach: Quess Hood
A. 18 at East Union
A. 25 Walnut
S. 1 at Marshall Academy
S. 8 Potts Camp
S. 15 at Byers
S. 22 Okolona
S. 29 at Ashland
O. 6 at Smithville
O. 13 at Tupelo Christian
O. 20 at Bruce
O. 27 Biggersville
N. 3 Thrasher
OKOLONA
Coach: Lamart Harvey
A. 18 J.Z. George
A. 25 East Webster
S. 1 at North Pontotoc
S. 8 Byers
S. 15 at Ashland
S. 22 at Falkner
S. 29 Smithville
O. 6 at Tupelo Christian
O. 13 open
O. 20 Biggersville
O. 27 at Thrasher
N. 3 Potts Camp
POTTS CAMP
Coach: Markeith Washington
A. 18 Lee (Ark.)
A. 25 at Hickory Flat
S. 1 Tunica Academy
S. 8 at Falkner
S. 15 Smithville
S. 22 at Tupelo Christian
S. 29 West Memphis (Ark.)
O. 6 Biggersville
O. 13 at Thrasher
O. 20 Ashland
O. 27 Byers
N. 3 at Okolona
SMITHVILLE
Coach: Michael Campbell
A. 18 at Belmont
A. 25 Hatley
S. 1 at East Webster
S. 8 at Thrasher
S. 15 at Potts Camp
S. 22 Byers
S. 29 at Okolona
O. 6 Falkner
O. 13 at Ashland
O. 20 Tupelo Christian
O. 27 Nanih Waiya
N. 3 Biggersville
THRASHER
Coach: Perry Murphy
A. 18 New Site
A. 25 open
S. 1 at Alcorn Central
S. 8 Smithville
S. 15 at Tupelo Christian
S. 22 open
S. 29 at Biggersville
O. 6 Ashland
O. 13 Potts Camp
O. 20 at Byers
O. 27 Okolona
N. 3 at Falkner
TUPELO CHRISTIAN
Coach: Shaune Holiday
A. 18 open
A. 25 Sacred Heart (Tenn.)
S. 1 Hickory Flat
S. 8 at Biggersville
S. 15 Thrasher
S. 22 Potts Camp
S. 29 at Byers
O. 6 Okolona
O. 13 Falkner
O. 20 at Smithville
O. 27 at Ashland
N. 3 open
REGION 2-1A
COFFEEVILLE
Coach: John Jennings
A. 18 Calhoun City
A. 25 at Water Valley
S. 1 at Bruce
S. 8 open
S. 15 Montgomery County
S. 22 Ray Brooks
S. 29 at Mound Bayou JFK
O. 6 at Durant
O. 13 Hollandale Simmons
O. 20 McAdams
O. 27 at Shelby Broad Street
N. 3 at Shaw
DURANT
Coach: Terrence White
A. 18 Leake County
A. 25 West Tallahatchie
S. 1 at Riverside
S. 8 at Shelby Broad Street
S. 15 open
S. 22 Shaw
S. 29 at McAdams
O. 6 Coffeeville
O. 13 Montgomery County
O. 20 Ray Brooks
O. 27 at Mound Bayou JFK
N. 3 Hollandale Simmons
HOLLANDALE SIMMONS
Coach: Wade Tackett
A. 18 Coahoma AHS
A. 25 at West Lowndes
S. 1 open
S. 8 McAdams
S. 15 Shelby Broad Street
S. 22 at Montgomery County
S. 29 Shaw
O. 6 at Mound Bayou JFK
O. 13 at Coffeeville
O. 20 South Delta
O. 27 at Ray Brooks
N. 3 at Durant
MCADAMS
Coach: Jimmy Risen
A. 18 at Ethel
A. 25 open
S. 1 Leake County
S. 8 at Hollandale Simmons
S. 15 at Ray Brooks
S. 22 Shelby Broad Street
S. 29 Durant
O. 6 at Shaw
O. 13 open
O. 20 at Coffeeville
O. 27 Montgomery County
N. 3 at Mound Bayou JFK
MONTGOMERY COUNTY
Coach: Al Dotson
A. 18 at Noxapater
A. 25 North Delta
S. 1 at Mound Bayou JFK
S. 8 open
S. 15 at Coffeeville
S. 22 Hollandale Simmons
S. 29 Ray Brooks
O. 6 Shelby Broad Street
O. 13 at Durant
O. 20 at Shaw
O. 27 at McAdams
N. 3 open
MOUND BAYOU JFK
Coach: Terry Nolden
A. 18 Yazoo City
A. 25 South Delta
S. 1 Montgomery County
S. 8 at Leland
S. 15 at Shaw
S. 22 open
S. 29 Coffeeville
O. 6 Hollandale Simmons
O. 13 Ray Brooks
O. 20 at Shelby Broad Street
O. 27 Durant
N. 3 McAdams
RAY BROOKS
Coach: Ricardo Tigler
A. 18 open
A. 25 at Greenville O’Bannon
S. 1 open
S. 8 Shaw
S. 15 McAdams
S. 22 at Coffeeville
S. 29 at Montgomery County
O. 6 open
O. 13 at Mound Bayou JFK
O. 20 at Durant
O. 27 Hollandale Simmons
N. 3 Shelby Broad Street
SHAW
Coach: Montrell Finley
A. 18 West Tallahatchie
A. 25 Leland
S. 1 at West Bolivar
S. 8 at Ray Brooks
S. 15 Mound Bayou JFK
S. 22 at Durant
S. 29 at Hollandale Simmons
O. 6 McAdams
O. 13 at Shelby Broad Street
O. 20 Montgomery County
O. 27 open
N. 3 Coffeeville
SHELBY BROAD STREET
Coach: Damarius Mitchell
A. 18 Greenville O’Bannon
A. 25 Ruleville
S. 1 at Coahoma County
S. 8 Durant
S. 15 at Hollandale Simmons
S. 22 at McAdams
S. 29 open
O. 6 at Montgomery County
O. 13 Shaw
O. 20 Mound Bayou JFK
O. 27 Coffeeville
N. 3 at Ray Brooks
REGION 3-1A
ETHEL
Coach: Hogan Briscue
A. 18 McAdams
A. 25 at Winona Christian
S. 1 open
S. 8 Sebastopol
S. 15 at Noxapater
S. 22 at Leake County
S. 29 at Hamilton
O. 6 Vardaman
O. 13 at French Camp
O. 20 Nanih Waiya
O. 27 at West Lowndes
N. 3 open
FRENCH CAMP
Coach: Nathan Wright
A. 18 Winona Christian
A. 25 Starkville Academy
S. 1 at Eupora
S. 8 at Vardaman
S. 15 open
S. 22 at Nanih Waiya
S. 29 West Lowndes
O. 6 at Noxapater
O. 13 Ethel
O. 20 at Hamilton
O. 27 Sebastopol
N. 3 at Leake County
HAMILTON
Coach: Josh Baty
A. 18 Coldwater
A. 25 Nettleton
S. 1 at Hatley
S. 8 at Nanih Waiya
S. 15 West Lowndes
S. 22 at Noxapater
S. 29 Ethel
O. 6 open
O. 13 Sebastopol
O. 20 French Camp
O. 27 Leake County
N. 3 at Vardaman
LEAKE COUNTY
Coach: Gerry Anderson
A. 18 at Durant
A. 25 Leake Central
S. 1 at McAdams
S. 8 at West Lowndes
S. 15 Vardaman
S. 22 Ethel
S. 29 Nanih Waiya
O. 6 at Sebastopol
O. 13 Noxapater
O. 20 open
O. 27 at Hamilton
N. 3 French Camp
NANIH WAIYA
Coach: Ryan Keeton
A. 17 at Hatley
A. 25 Union
S. 1 Winona
S. 8 Hamilton
S. 15 at Sebastopol
S. 22 French Camp
S. 29 at Leake County
O. 6 West Lowndes
O. 13 at Vardaman
O. 20 at Ethel
O. 27 at Smithville
N. 2 Noxapater
NOXAPATER
Coach: Casey Orr
A. 18 Montgomery County
A. 25 at J.Z. George
S. 1 at Union
S. 8 open
S. 15 Ethel
S. 22 Hamilton
S. 29 at Sebastopol
O. 6 French Camp
O. 13 at Leake County
O. 20 West Lowndes
O. 27 at Vardaman
N. 2 at Nanih Waiya
SEBASTOPOL
Coach: Jason Greene
A. 18 at Clarkdale
A. 25 at Lake
S. 1 McLaurin
S. 8 at Ethel
S. 15 Nanih Waiya
S. 22 Scott Central
S. 29 Noxapater
O. 6 Leake County
O. 13 at Hamilton
O. 20 Vardaman
O. 27 at French Camp
N. 3 at West Lowndes
VARDAMAN
Coach: Larry Gann
A. 17 at South Pontotoc
A. 25 Bruce
S. 1 Coldwater
S. 8 French Camp
S. 15 at Leake County
S. 22 at West Lowndes
S. 29 open
O. 6 at Ethel
O. 13 Nanih Waiya
O. 20 at Sebastopol
O. 27 Noxapater
N. 3 Hamilton
WEST LOWNDES
Coach: Anthony King
A. 18 Caledonia
A. 25 Hollandale Simmons
S. 1 open
S. 8 Leake County
S. 15 at Hamilton
S. 22 Vardaman
S. 29 at French Camp
O. 6 at Nanih Waiya
O. 13 open
O. 20 at Noxapater
O. 27 Ethel
N. 3 Sebastopol
REGION 4-1A
EAST MARION
Coach: Kevin Jackson
A. 18 at Amite County
A. 25 Columbia
S. 1 at West Marion
S. 8 Richton
S. 15 open
S. 22 at Salem
S. 29 Lumberton
O. 6 Sacred Heart
O. 13 at North Forrest
O. 20 at Stringer
O. 27 Mount Olive
N. 3 at Resurrection
LUMBERTON
Coach: Zach Jones
A. 18 at North Forrest
A. 25 Bay St. Louis
S. 1 at Heidelberg
S. 8 Franklin County
S. 15 open
S. 22 Mount Olive
S. 29 at East Marion
O. 6 at Taylorsville
O. 13 at Sacred Heart
O. 20 Resurrection
O. 27 at Stringer
N. 3 Salem
MOUNT OLIVE
Coach: Dante Durr
A. 18 at West Lincoln
A. 25 at Mize
S. 1 at St. Patrick
S. 8 Bogue Chitto
S. 15 Pelahatchie
S. 22 at Lumberton
S. 29 at Salem
O. 6 Stringer
O. 13 Resurrection
O. 20 Sacred Heart
O. 27 at East Marion
N. 3 open
RESURRECTION
Coach: Scott Sisson
A. 18 at Perry Central
A. 25 open
S. 1 Maplesville (Ala.)
S. 8 at Forrest Co. AHS
S. 15 Northlake Christian (Ala.)
S. 22 Sacred Heart
S. 29 at Stringer
O. 6 Salem
O. 13 at Mount Olive
O. 20 at Lumberton
O. 27 open
N. 3 East Marion
SACRED HEART
Coach: Lonny Schrader
A. 18 at Loyd Star
A. 25 at Richton
S. 1 Sumrall
S. 8 North Forrest
S. 15 St. Patrick
S. 22 at Resurrection
S. 29 open
O. 6 at East Marion
O. 13 Lumberton
O. 20 at Mount Olive
O. 27 Salem
N. 3 Stringer
SALEM
Coach: Kenneth Murphy
A. 18 at Enterprise-Lincoln
A. 25 West Lincoln
S. 1 Loyd Star
S. 8 at Puckett
S. 15 at Bogue Chitto
S. 22 East Marion
S. 29 Mount Olive
O. 6 at Resurrection
O. 13 Stringer
O. 20 open
O. 27 at Sacred Heart
N. 3 at Lumberton
STRINGER
Coach: John Brown
A. 17 at Bay Springs
A. 25 Clarkdale
S. 1 Enterprise-Clarke
S. 8 Mize
S. 15 Loyd Star
S. 22 at West Lincoln
S. 29 Resurrection
O. 6 at Mount Olive
O. 13 at Salem
O. 20 East Marion
O. 27 Lumberton
N. 3 at Sacred Heart